Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group D •
07.03.2026 — 22:00
Oissel
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 0.99
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Bastia II
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Oissel - Bastia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.99, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bastia II %33.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Oissel xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bastia II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.99 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.2
X (Beraberlik)
%33.0
2 (Deplasman)
%33.8
Çifte Şans 1X: %66.2
Çifte Şans X2: %66.8
Çifte Şans 12: %67.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.3
0.5 Alt: %14.7
1.5 Üst: %60.0
1.5 Alt: %40.0
2.5 Üst: %32.0
2.5 Alt: %68.0
3.5 Üst: %14.0
3.5 Alt: %86.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.7
KG Yok
%59.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%14.7
1-1
%14.6
0-1
%12.7
1-0
%12.5
0-2
%6.9
1-2
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.4
İY X: %50.7
İY 2: %24.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.5
İY 0.5 Alt: %41.5
İY 1.5 Üst: %23.1
İY 1.5 Alt: %76.9
İY 2.5 Üst: %6.2
İY 2.5 Alt: %93.8
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.07
+
Dep
3.87
=
Toplam
7.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.9
8.5 Alt: %60.1
9.5 Üst: %27.6
9.5 Alt: %72.4
10.5 Üst: %17.8
10.5 Alt: %82.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.65 Korner (Ev: 1.87, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %30.3
İY 4.5 Alt: %69.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.6 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %40.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.3
Ev: 10.1 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.2
21.5 Alt: %69.8
23.5 Şut Üst: %17.1
23.5 Alt: %82.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.6
7.5 Alt: %63.5
8.5 İsabetli Üst: %24.0
8.5 Alt: %76.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOissel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Oissel (0.0)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %33.0
Bastia II (+0.00)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.86 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.05 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -1.00 | @6.25 | %16.0 | %20.4 | @1.19 | %84.0 |
| -0.75 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| -0.50 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| -0.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| 0.0 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %33.0 | @1.98 | %50.5 |
| +0.25 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +0.50 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.96 | %33.8 |
| +0.75 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +1.00 | @1.20 | %83.5 | %20.7 | @6.04 | %16.6 |
| +1.25 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.83 | %14.6 |
| +1.50 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.62 | %13.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +2.00 | @2.25 | %44.4 | %28.1 | @1.80 | %55.6 |
| +2.25 | @2.69 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| +2.50 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +2.75 | @3.97 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
| +3.00 | @5.88 | %17.0 | %18.0 | @1.20 | %83.0 |
| +3.25 | @6.52 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| +3.50 | @7.17 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.7% | 12.7% | 6.9% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.5% | 14.6% | 6.8% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.7% | 6.7% | 3.3% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.2% | 2.2% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Oissel — Son 5 Maç
G
vs Bretigny Foot (D)
0 - 1
G
vs Linas-Montlhery (E)
3 - 2
B
vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G
vs Linas-Montlhery (E)
6 - 0
Bastia II — Son 5 Maç
G
vs Trouville Deauville (D)
0 - 2
B
vs Linas-Montlhery (E)
0 - 0
B
vs Racing Colombes 92 (D)
0 - 0
B
vs Aubervilliers (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.