Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 07.03.2026 — 22:00

Oissel

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 0.99
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Bastia II

Elo: 1534
λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Oissel - Bastia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.99, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bastia II %33.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Oissel xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bastia II xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.99 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.2
X (Beraberlik) %33.0
2 (Deplasman) %33.8

Çifte Şans 1X: %66.2
Çifte Şans X2: %66.8
Çifte Şans 12: %67.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.3 0.5 Alt: %14.7
1.5 Üst: %60.0 1.5 Alt: %40.0
2.5 Üst: %32.0 2.5 Alt: %68.0
3.5 Üst: %14.0 3.5 Alt: %86.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %40.7
KG Yok %59.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%14.7
1-1
%14.6
0-1
%12.7
1-0
%12.5
0-2
%6.9
1-2
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.4 İY X: %50.7 İY 2: %24.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.5 İY 0.5 Alt: %41.5
İY 1.5 Üst: %23.1 İY 1.5 Alt: %76.9
İY 2.5 Üst: %6.2 İY 2.5 Alt: %93.8
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.07
+
Dep 3.87
=
Toplam 7.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.9 8.5 Alt: %60.1
9.5 Üst: %27.6 9.5 Alt: %72.4
10.5 Üst: %17.8 10.5 Alt: %82.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.65 Korner (Ev: 1.87, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %30.3 İY 4.5 Alt: %69.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.6 | Eşit: %14.4 | Dep: %40.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.3
Ev: 10.1 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 6.8
Ev: 3.6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.2 21.5 Alt: %69.8
23.5 Şut Üst: %17.1 23.5 Alt: %82.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.6 7.5 Alt: %63.5
8.5 İsabetli Üst: %24.0 8.5 Alt: %76.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Oissel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Oissel (0.0)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %33.0
Bastia II (+0.00)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.86 %12.7 %0.0 @1.15 %87.3
-1.25 @7.05 %14.2 %0.0 @1.17 %85.8
-1.00 @6.25 %16.0 %20.4 @1.19 %84.0
-0.75 @3.92 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
-0.50 @3.02 %33.1 %0.0 @1.50 %66.9
-0.25 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
0.0 Ana Hat @2.02 %49.5 %33.0 @1.98 %50.5
+0.25 @1.68 %59.5 %0.0 @2.47 %40.5
+0.50 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+0.75 @1.35 %73.8 %0.0 @3.82 %26.2
+1.00 @1.20 %83.5 %20.7 @6.04 %16.6
+1.25 @1.17 %85.4 %0.0 @6.83 %14.6
+1.50 @1.15 %86.9 %0.0 @7.62 %13.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+2.00 @2.25 %44.4 %28.1 @1.80 %55.6
+2.25 @2.69 %37.1 %0.0 @1.59 %62.9
+2.50 @3.13 %31.9 %0.0 @1.47 %68.1
+2.75 @3.97 %25.2 %0.0 @1.34 %74.8
+3.00 @5.88 %17.0 %18.0 @1.20 %83.0
+3.25 @6.52 %15.3 %0.0 @1.18 %84.7
+3.50 @7.17 %14.0 %0.0 @1.16 %86.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.7% 12.7% 6.9% 2.3% 0.6% 0.1%
1 Gol 12.5% 14.6% 6.8% 2.3% 0.6% 0.1%
2 Gol 6.7% 6.7% 3.3% 1.1% 0.3% 0.1%
3 Gol 2.2% 2.2% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Oissel — Son 5 Maç
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 1
G vs Linas-Montlhery (E)
3 - 2
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G vs Linas-Montlhery (E)
6 - 0
Bastia II — Son 5 Maç
G vs Trouville Deauville (D)
0 - 2
B vs Linas-Montlhery (E)
0 - 0
B vs Racing Colombes 92 (D)
0 - 0
B vs Aubervilliers (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.