Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 22.03.2026 — 17:00

Versailles II

Elo: 1547
λ (Beklenen Gol): 1.10
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Bastia II

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Versailles II - Bastia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.10, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Versailles II %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Versailles II xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bastia II xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.10 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.4
X (Beraberlik) %33.6
2 (Deplasman) %24.0

Çifte Şans 1X: %76.0
Çifte Şans X2: %57.6
Çifte Şans 12: %66.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.3 0.5 Alt: %16.7
1.5 Üst: %56.2 1.5 Alt: %43.8
2.5 Üst: %28.4 2.5 Alt: %71.7
3.5 Üst: %11.7 3.5 Alt: %88.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %36.3
KG Yok %63.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%16.7
1-0
%16.2
1-1
%14.0
0-1
%10.9
2-0
%9.4
2-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.4 İY X: %52.2 İY 2: %18.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.0 İY 0.5 Alt: %44.0
İY 1.5 Üst: %20.9 İY 1.5 Alt: %79.1
İY 2.5 Üst: %5.2 İY 2.5 Alt: %94.8
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.29
+
Dep 3.34
=
Toplam 7.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.6 8.5 Alt: %64.4
9.5 Üst: %23.9 9.5 Alt: %76.1
10.5 Üst: %14.9 10.5 Alt: %85.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.51 Korner (Ev: 1.97, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %27.7 İY 4.5 Alt: %72.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.2 | Eşit: %13.9 | Dep: %29.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.5
Ev: 10.7 • Dep: 7.8
İsabetli Şut 6.5
Ev: 3.8 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %23.7 21.5 Alt: %76.3
23.5 Şut Üst: %12.5 23.5 Alt: %87.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.5 7.5 Alt: %67.5
8.5 İsabetli Üst: %20.7 8.5 Alt: %79.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Versailles II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Versailles II (-0.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bastia II (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.96
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.59 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
-1.25 @4.91 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
-1.00 @4.22 %23.7 %24.5 @1.31 %76.3
-0.75 @2.91 %34.3 %0.0 @1.52 %65.7
-0.50 @2.36 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
-0.25 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
0.0 @1.57 %63.8 %33.6 @2.76 %36.2
+0.25 @1.41 %71.1 %0.0 @3.46 %28.9
+0.50 @1.32 %76.0 %0.0 @4.16 %24.0
+0.75 @1.21 %82.8 %0.0 @5.82 %17.2
+1.00 @1.10 %91.0 %16.5 @11.12 %9.0
+1.25 @1.09 %91.8 %0.0 @12.22 %8.2
+1.50 @1.08 %92.5 %0.0 @13.32 %7.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.04 %49.1 %0.0 @1.96 %50.9
+2.00 @2.55 %39.2 %27.9 @1.64 %60.8
+2.25 @3.05 %32.8 %0.0 @1.49 %67.2
+2.50 @3.54 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
+2.75 @4.60 %21.8 %0.0 @1.28 %78.3
+3.00 @7.17 %13.9 %16.6 @1.16 %86.1
+3.25 @7.89 %12.7 %0.0 @1.15 %87.3
+3.50 @8.60 %11.6 %0.0 @1.13 %88.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.7% 10.9% 4.5% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 16.3% 14.0% 4.9% 1.2% 0.2% 0.0%
2 Gol 9.5% 7.1% 2.7% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.5% 2.6% 1.0% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.9% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Versailles II — Son 5 Maç
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 1
G vs Dives-Cabourg (E)
2 - 0
M vs Caen II (D)
4 - 1
Bastia II — Son 5 Maç
B vs Aubervilliers (E)
0 - 0
M vs Oissel (D)
2 - 1
G vs Trouville Deauville (D)
0 - 2
B vs Linas-Montlhery (E)
0 - 0
B vs Racing Colombes 92 (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.