Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group A • 17.01.2026 — 21:00

Montlouis

Elo: 1456
λ (Beklenen Gol): 1.78
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Saumur

Elo: 1369
λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Montlouis - Saumur mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.78, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Montlouis %61.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %57.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montlouis xG 2.00
Dengeli
Saumur xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %61.3
X (Beraberlik) %24.3
2 (Deplasman) %14.4

Çifte Şans 1X: %85.6
Çifte Şans X2: %38.7
Çifte Şans 12: %75.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1 0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.6 1.5 Alt: %27.4
2.5 Üst: %46.2 2.5 Alt: %53.8
3.5 Üst: %24.8 3.5 Alt: %75.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.4
KG Yok %55.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%13.5
2-0
%12.7
1-1
%11.4
2-1
%9.5
0-0
%8.8
3-0
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.5 İY X: %42.7 İY 2: %13.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2 İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.0 İY 1.5 Alt: %68.1
İY 2.5 Üst: %10.6 İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.66
+
Dep 3.32
=
Toplam 8.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.2 8.5 Alt: %45.8
9.5 Üst: %41.0 9.5 Alt: %59.0
10.5 Üst: %29.2 10.5 Alt: %70.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.6, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %39.7 İY 4.5 Alt: %60.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %73.1 | Eşit: %10.1 | Dep: %16.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.6
Ev: 14.9 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 7.9
Ev: 5.3 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.9 21.5 Alt: %42.1
23.5 Şut Üst: %41.3 23.5 Alt: %58.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.9 7.5 Alt: %46.1
8.5 İsabetli Üst: %39.9 8.5 Alt: %60.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Montlouis
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saumur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Montlouis (-1.00)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %25.5
Saumur (+1.00)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.6
-1.25 @2.46 %40.6 %0.0 @1.68 %59.4
-1.00 Ana Hat @2.10 %47.6 %25.5 @1.91 %52.4
-0.75 @1.81 %55.3 %0.0 @2.23 %44.8
-0.50 @1.64 %61.0 %0.0 @2.56 %39.1
-0.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
0.0 @1.24 %80.8 %24.5 @5.20 %19.2
+0.25 @1.20 %83.5 %0.0 @6.05 %16.5
+0.50 @1.17 %85.5 %0.0 @6.89 %14.5
+0.75 @1.11 %90.1 %0.0 @10.08 %9.9
+1.00 @1.05 %95.2 %10.2 @20.80 %4.8
+1.25 @1.05 %95.5 %0.0 @21.98 %4.6
+1.50 @1.05 %95.7 %0.0 @23.16 %4.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.47 %68.0 %0.0 @3.13 %32.0
+2.00 @1.61 %62.2 %26.6 @2.65 %37.8
+2.25 Ana Hat @1.90 %52.7 %0.0 @2.11 %47.3
+2.50 @2.19 %45.7 %0.0 @1.84 %54.3
+2.75 @2.56 %39.1 %0.0 @1.64 %60.9
+3.00 @3.26 %30.7 %21.7 @1.44 %69.4
+3.25 @3.72 %26.9 %0.0 @1.37 %73.1
+3.50 @4.17 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.9% 5.2% 2.2% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 13.6% 11.5% 4.0% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.8% 9.5% 3.5% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 7.6% 5.7% 2.1% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.4% 2.5% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.2% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Montlouis — Son 5 Maç
B vs Saint-Malo (D)
1 - 1
Saumur — Son 5 Maç
M vs Saint-Malo (D)
3 - 0
M vs Bayonne (E)
0 - 1
M vs Saint-Malo (D)
2 - 0
M vs Saint-Malo (E)
0 - 1
M vs Saint-Malo (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.