Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
U18 Premier League - North •
02.05.2026 — 14:00
Leeds United U18
Elo: 1399λ (Beklenen Gol): 2.24
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Nottingham Forest U18
Elo: 1595λ (Beklenen Gol): 2.59
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Leeds United U18 - Nottingham Forest U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.24, Dep: 2.59 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nottingham Forest U18 %46.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %86.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %83.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Leeds United U18 xG
2.39
Dengeli
Nottingham Forest U18 xG
2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.3
X (Beraberlik)
%19.2
2 (Deplasman)
%46.5
Çifte Şans 1X: %53.5
Çifte Şans X2: %65.7
Çifte Şans 12: %80.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.8
0.5 Alt: %1.2
1.5 Üst: %95.7
1.5 Alt: %4.3
2.5 Üst: %86.0
2.5 Alt: %14.0
3.5 Üst: %70.9
3.5 Alt: %29.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%83.0
KG Yok
%17.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%6.7
1-2
%6.0
2-3
%5.8
2-1
%5.2
1-3
%5.2
3-2
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.4
İY X: %31.6
İY 2: %38.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.5
İY 0.5 Alt: %12.5
İY 1.5 Üst: %64.5
İY 1.5 Alt: %35.5
İY 2.5 Üst: %36.3
İY 2.5 Alt: %63.7
İY 3.5 Üst: %16.6
İY 3.5 Alt: %83.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.58
+
Dep
7.28
=
Toplam
13.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.4
8.5 Alt: %6.6
9.5 Üst: %88.4
9.5 Alt: %11.6
10.5 Üst: %81.6
10.5 Alt: %18.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.38 Korner (Ev: 3.03, Dep: 3.35)
İY 4.5 Üst: %76.3
İY 4.5 Alt: %23.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.3 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %52.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
36.7
Ev: 17.7 • Dep: 19
İsabetli Şut
12.8
Ev: 6.3 • Dep: 6.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6
21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.9
23.5 Alt: %1.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.0
7.5 Alt: %6.0
8.5 İsabetli Üst: %89.1
8.5 Alt: %10.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLeeds United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nottingham Forest U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Leeds United U18 (+0.25)
@2.01
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nottingham Forest U18 (-0.25)
@1.99
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.64
%61.0 İhtimal
İade (Push): %19.6
+4.00 Gol Alt
@2.57
%39.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.49 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| -1.25 | @5.05 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| -1.00 | @4.61 | %21.7 | %16.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.75 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| -0.50 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| -0.25 | @2.62 | %38.1 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| 0.0 | @2.32 | %43.1 | %20.7 | @1.76 | %56.9 |
| +0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.6 | %0.0 | @1.99 | %50.4 |
| +0.50 | @1.82 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| +0.75 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.53 | %39.6 |
| +1.00 | @1.49 | %67.3 | %18.5 | @3.06 | %32.7 |
| +1.25 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +1.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.1 | %0.0 | @20.31 | %4.9 |
| +2.00 | @1.05 | %94.8 | %10.5 | @19.19 | %5.2 |
| +2.25 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.58 | %10.4 |
| +2.50 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.61 | %15.1 |
| +2.75 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.08 | %16.5 |
| +3.00 | @1.22 | %82.0 | %16.2 | @5.54 | %18.1 |
| +3.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.96 | %25.3 |
| +3.50 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.2% | 1.9% | 2.9% | 2.5% | 1.6% | 0.8% |
| 1 Gol | 1.6% | 5.4% | 6.5% | 5.6% | 3.6% | 1.9% |
| 2 Gol | 2.2% | 5.6% | 7.3% | 6.3% | 4.1% | 2.1% |
| 3 Gol | 1.6% | 4.2% | 5.4% | 4.7% | 3.0% | 1.6% |
| 4 Gol | 0.9% | 2.3% | 3.0% | 2.6% | 1.7% | 0.9% |
| 5 Gol | 0.4% | 1.0% | 1.4% | 1.2% | 0.8% | 0.4% |
Leeds United U18 — Son 5 Maç
M
vs Blackburn Rovers U18 (D)
4 - 1
M
vs Burnley U18 (E)
2 - 5
G
vs Blackburn Rovers U18 (E)
2 - 1
B
vs Blackburn Rovers U18 (E)
1 - 1
M
vs Blackburn Rovers U18 (D)
6 - 2
Nottingham Forest U18 — Son 5 Maç
M
vs Blackburn Rovers U18 (D)
4 - 2
B
vs Blackburn Rovers U18 (E)
2 - 2
M
vs Blackburn Rovers U18 (D)
5 - 2
G
vs Blackburn Rovers U18 (E)
2 - 1
G
vs Blackburn Rovers U18 (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.