Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group A •
17.01.2026 — 19:00
Lorient II
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.01
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Angoulême
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Lorient II - Angoulême mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Angoulême %35.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lorient II xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Angoulême xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.6
X (Beraberlik)
%32.3
2 (Deplasman)
%35.1
Çifte Şans 1X: %64.9
Çifte Şans X2: %67.4
Çifte Şans 12: %67.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.2
0.5 Alt: %13.8
1.5 Üst: %62.1
1.5 Alt: %38.0
2.5 Üst: %34.0
2.5 Alt: %66.0
3.5 Üst: %15.4
3.5 Alt: %84.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.4
KG Yok
%57.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%13.7
0-1
%12.4
1-0
%11.8
1-2
%7.1
0-2
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.4
İY X: %49.8
İY 2: %25.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.8
İY 0.5 Alt: %40.2
İY 1.5 Üst: %24.4
İY 1.5 Alt: %75.6
İY 2.5 Üst: %6.7
İY 2.5 Alt: %93.3
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.11
+
Dep
3.99
=
Toplam
8.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.0
8.5 Alt: %58.0
9.5 Üst: %29.5
9.5 Alt: %70.5
10.5 Üst: %19.4
10.5 Alt: %80.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.72 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %31.7
İY 4.5 Alt: %68.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.6 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %41.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.8
Ev: 10.2 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
6.9
Ev: 3.6 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.9
21.5 Alt: %66.1
23.5 Şut Üst: %19.9
23.5 Alt: %80.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.9
7.5 Alt: %61.1
8.5 İsabetli Üst: %26.0
8.5 Alt: %74.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLorient II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Angoulême
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lorient II (0.0)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %32.4
Angoulême (+0.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.90 | %12.7 | %0.0 | @1.14 | %87.3 |
| -1.25 | @7.11 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.00 | @6.32 | %15.8 | %20.0 | @1.19 | %84.2 |
| -0.75 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| -0.50 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
| -0.25 | @2.57 | %38.9 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| 0.0 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %32.4 | @1.93 | %51.8 |
| +0.25 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +0.50 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.85 | %35.0 |
| +0.75 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +1.00 | @1.22 | %82.2 | %20.9 | @5.61 | %17.8 |
| +1.25 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.35 | %15.7 |
| +1.50 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.09 | %14.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
| +2.00 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %28.1 | @1.89 | %52.9 |
| +2.25 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| +2.50 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| +2.75 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| +3.00 | @5.32 | %18.8 | %18.6 | @1.23 | %81.2 |
| +3.25 | @5.93 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| +3.50 | @6.54 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.8% | 12.4% | 7.1% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.8% | 14.5% | 7.1% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.5% | 6.8% | 3.6% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.2% | 2.3% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Lorient II — Son 5 Maç
G
vs Granville (D)
1 - 2
M
vs Poitiers (D)
2 - 0
G
vs Granville (E)
3 - 2
G
vs Stade Briochin (E)
2 - 1
M
vs Granville (D)
2 - 1
Angoulême — Son 5 Maç
G
vs Dinan Léhon (E)
3 - 0
M
vs Lorient II (E)
0 - 1
B
vs Lorient II (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.04.2023 | National 2 - Group D | Angoulême | 0 - 1 | Lorient II |
| 25.11.2022 | National 2 - Group D | Lorient II | 0 - 0 | Angoulême |