Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group C • 28.03.2026 — 19:00

Saint-Pierre Milizac

Elo: 1550
λ (Beklenen Gol): 1.14
2 - 1
Tamamlandı

Guingamp II

Elo: 1491
λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint-Pierre Milizac - Guingamp II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Pierre Milizac %35.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Pierre Milizac xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Guingamp II xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.5
X (Beraberlik) %30.8
2 (Deplasman) %33.7

Çifte Şans 1X: %66.3
Çifte Şans X2: %64.5
Çifte Şans 12: %69.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.4 0.5 Alt: %11.6
1.5 Üst: %66.7 1.5 Alt: %33.3
2.5 Üst: %39.0 2.5 Alt: %61.0
3.5 Üst: %19.0 3.5 Alt: %81.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.5
KG Yok %53.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.3
0-0
%11.6
1-0
%11.1
0-1
%10.7
2-1
%7.6
1-2
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.7 İY X: %47.7 İY 2: %25.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.9 İY 0.5 Alt: %37.1
İY 1.5 Üst: %27.5 İY 1.5 Alt: %72.5
İY 2.5 Üst: %8.2 İY 2.5 Alt: %91.8
İY 3.5 Üst: %1.9 İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.38
+
Dep 4.1
=
Toplam 8.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.3 8.5 Alt: %52.7
9.5 Üst: %34.4 9.5 Alt: %65.6
10.5 Üst: %23.4 10.5 Alt: %76.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.9 Korner (Ev: 2.01, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %35.1 İY 4.5 Alt: %64.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.9 | Eşit: %13.9 | Dep: %39.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.9
Ev: 11 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 7.3
Ev: 3.9 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %43.6 21.5 Alt: %56.4
23.5 Şut Üst: %27.9 23.5 Alt: %72.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.8 7.5 Alt: %55.2
8.5 İsabetli Üst: %31.3 8.5 Alt: %68.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Saint-Pierre Milizac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guingamp II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Saint-Pierre Milizac (0.0)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %30.8
Guingamp II (+0.00)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.16
%46.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.67 %15.0 %0.0 @1.18 %85.0
-1.25 @5.99 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-1.00 @5.30 %18.9 %20.5 @1.23 %81.1
-0.75 @3.55 %28.1 %0.0 @1.39 %71.9
-0.50 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
-0.25 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
0.0 Ana Hat @1.95 %51.3 %30.8 @2.05 %48.7
+0.25 @1.66 %60.2 %0.0 @2.51 %39.8
+0.50 @1.51 %66.3 %0.0 @2.97 %33.7
+0.75 @1.36 %73.6 %0.0 @3.79 %26.4
+1.00 @1.21 %82.7 %19.8 @5.79 %17.3
+1.25 @1.18 %84.6 %0.0 @6.50 %15.4
+1.50 @1.16 %86.2 %0.0 @7.22 %13.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
+2.00 Ana Hat @1.86 %53.8 %27.8 @2.16 %46.2
+2.25 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+2.50 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.2
+2.75 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %68.0
+3.00 @4.25 %23.5 %20.0 @1.31 %76.5
+3.25 @4.78 %20.9 %0.0 @1.26 %79.1
+3.50 @5.31 %18.8 %0.0 @1.23 %81.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.6% 10.7% 6.5% 2.4% 0.7% 0.1%
1 Gol 11.1% 14.4% 7.4% 2.7% 0.8% 0.2%
2 Gol 6.9% 7.6% 4.2% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 2.6% 2.9% 1.6% 0.6% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.8% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Saint-Pierre Milizac — Son 5 Maç
B vs Cesson (D)
0 - 0
B vs Alencon (E)
1 - 1
M vs Lannion (D)
4 - 0
M vs Vannes (E)
1 - 2
B vs Vire (D)
1 - 1
Guingamp II — Son 5 Maç
B vs Cesson (D)
2 - 2
G vs Vannes (E)
2 - 1
B vs Alencon (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.