Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group C •
04.04.2026 — 19:00
Laval II
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 1.21
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Saint-Pierre Milizac
Elo: 1550λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Laval II - Saint-Pierre Milizac mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.21, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Laval II %41.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Laval II xG
1.55
Dengeli
Saint-Pierre Milizac xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.5
X (Beraberlik)
%31.2
2 (Deplasman)
%27.3
Çifte Şans 1X: %72.7
Çifte Şans X2: %58.5
Çifte Şans 12: %68.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.2
0.5 Alt: %12.8
1.5 Üst: %64.1
1.5 Alt: %35.9
2.5 Üst: %36.1
2.5 Alt: %63.9
3.5 Üst: %16.9
3.5 Alt: %83.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.5
KG Yok
%56.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%13.3
0-0
%12.8
0-1
%9.9
2-0
%8.6
2-1
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.0
İY X: %48.7
İY 2: %21.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.2
İY 0.5 Alt: %38.8
İY 1.5 Üst: %25.7
İY 1.5 Alt: %74.3
İY 2.5 Üst: %7.3
İY 2.5 Alt: %92.7
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.52
+
Dep
3.72
=
Toplam
8.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.1
8.5 Alt: %56.0
9.5 Üst: %31.3
9.5 Alt: %68.7
10.5 Üst: %20.8
10.5 Alt: %79.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.79 Korner (Ev: 2.08, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %33.0
İY 4.5 Alt: %67.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.0 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %32.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.3
Ev: 11.4 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.1
Ev: 4.1 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %38.0
21.5 Alt: %62.0
23.5 Şut Üst: %23.2
23.5 Alt: %76.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.6
7.5 Alt: %58.4
8.5 İsabetli Üst: %28.4
8.5 Alt: %71.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLaval II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Pierre Milizac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Laval II (-0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Pierre Milizac (+0.25)
@1.97
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.41 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| -1.25 | @4.79 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| -1.00 | @4.17 | %24.0 | %23.0 | @1.32 | %76.0 |
| -0.75 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| -0.50 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.97 | %50.9 |
| 0.0 | @1.66 | %60.3 | %31.3 | @2.52 | %39.7 |
| +0.25 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.09 | %32.3 |
| +0.50 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.67 | %27.3 |
| +0.75 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.91 | %20.4 |
| +1.00 | @1.14 | %88.0 | %17.4 | @8.36 | %12.0 |
| +1.25 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.24 | %10.8 |
| +1.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.12 | %9.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| +2.00 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %28.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.25 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| +2.50 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +2.75 | @3.43 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| +3.00 | @4.82 | %20.8 | %19.3 | @1.26 | %79.3 |
| +3.25 | @5.39 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| +3.50 | @5.97 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.8% | 10.0% | 5.1% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.3% | 14.3% | 6.2% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.6% | 8.0% | 3.7% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.5% | 3.2% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Laval II — Son 5 Maç
G
vs Vannes (E)
1 - 0
M
vs Vire (D)
2 - 0
M
vs Ergué-Gaberic (E)
1 - 2
Saint-Pierre Milizac — Son 5 Maç
G
vs Guingamp II (E)
2 - 1
B
vs Cesson (D)
0 - 0
B
vs Alencon (E)
1 - 1
M
vs Lannion (D)
4 - 0
M
vs Vannes (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.