Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 16.01.2026 — 21:30

Andrézieux

Elo: 1538
λ (Beklenen Gol): 1.74
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Chasselay MDA

Elo: 1454
λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%89
Andrézieux - Chasselay MDA mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.74, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Andrézieux %60.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Andrézieux xG 2.00
Dengeli
Chasselay MDA xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %60.4
X (Beraberlik) %24.8
2 (Deplasman) %14.8

Çifte Şans 1X: %85.2
Çifte Şans X2: %39.6
Çifte Şans 12: %75.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7 0.5 Alt: %9.3
1.5 Üst: %71.7 1.5 Alt: %28.4
2.5 Üst: %45.1 2.5 Alt: %54.9
3.5 Üst: %23.8 3.5 Alt: %76.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.0
KG Yok %56.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%13.8
2-0
%12.6
1-1
%11.6
2-1
%9.4
0-0
%9.2
3-0
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.7 İY X: %43.2 İY 2: %14.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.5 İY 0.5 Alt: %33.5
İY 1.5 Üst: %31.2 İY 1.5 Alt: %68.8
İY 2.5 Üst: %10.2 İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.6 İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.58
+
Dep 3.32
=
Toplam 8.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.0 8.5 Alt: %47.0
9.5 Üst: %39.8 9.5 Alt: %60.2
10.5 Üst: %28.1 10.5 Alt: %71.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.09 Korner (Ev: 2.57, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %38.9 İY 4.5 Alt: %61.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.3 | Eşit: %10.3 | Dep: %17.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.3
Ev: 14.6 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 7.8
Ev: 5.2 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.7 21.5 Alt: %44.4
23.5 Şut Üst: %39.0 23.5 Alt: %61.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.5 7.5 Alt: %47.5
8.5 İsabetli Üst: %38.6 8.5 Alt: %61.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Andrézieux
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chasselay MDA
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Andrézieux (-1.00)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %25.6
Chasselay MDA (+1.00)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.90 %34.4 %0.0 @1.53 %65.6
-1.25 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
-1.00 Ana Hat @2.16 %46.3 %25.6 @1.86 %53.7
-0.75 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
-0.50 @1.67 %60.0 %0.0 @2.50 %40.0
-0.25 @1.46 %68.6 %0.0 @3.19 %31.4
0.0 @1.25 %80.1 %25.1 @5.03 %19.9
+0.25 @1.21 %83.0 %0.0 @5.87 %17.1
+0.50 @1.18 %85.1 %0.0 @6.71 %14.9
+0.75 @1.11 %89.8 %0.0 @9.79 %10.2
+1.00 @1.05 %95.0 %10.5 @20.17 %5.0
+1.25 @1.05 %95.3 %0.0 @21.35 %4.7
+1.50 @1.05 %95.6 %0.0 @22.53 %4.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.49 %67.0 %0.0 @3.03 %33.0
+2.00 @1.64 %60.9 %26.8 @2.56 %39.1
+2.25 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
+2.50 @2.24 %44.6 %0.0 @1.80 %55.4
+2.75 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
+3.00 @3.40 %29.4 %21.5 @1.42 %70.6
+3.25 @3.86 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
+3.50 @4.33 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.3% 5.5% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 13.9% 11.7% 4.0% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.8% 9.5% 3.5% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 7.4% 5.5% 2.0% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.2% 2.4% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.1% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Andrézieux — Son 5 Maç
G vs Chasselay MDA (D)
0 - 2
G vs Chasselay MDA (E)
2 - 0
G vs Chasselay MDA (E)
2 - 0
B vs Chasselay MDA (D)
1 - 1
B vs Chasselay MDA (E)
1 - 1
Chasselay MDA — Son 5 Maç
G vs Istres (E)
1 - 0
M vs Andrézieux (E)
0 - 2
M vs Istres (E)
1 - 2
M vs Andrézieux (D)
2 - 0
M vs Istres (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.04.2025 National 2 - Group A Chasselay MDA 0 - 2 Andrézieux
06.12.2024 National 2 - Group A Andrézieux 2 - 0 Chasselay MDA
03.03.2023 National 2 - Group D Andrézieux 2 - 0 Chasselay MDA
01.10.2022 National 2 - Group D Chasselay MDA 1 - 1 Andrézieux
19.09.2020 National 2 - Group C Andrézieux 1 - 1 Chasselay MDA
28.04.2018 National 2 - Group B Chasselay MDA 1 - 1 Andrézieux
16.12.2017 National 2 - Group B Andrézieux 4 - 0 Chasselay MDA