Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 22.03.2026 — 14:00

UD Caravaca

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 1.03
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Águilas II

Elo: 1563
λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
UD Caravaca - Águilas II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Águilas II %35.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UD Caravaca xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Águilas II xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.0
X (Beraberlik) %31.9
2 (Deplasman) %35.1

Çifte Şans 1X: %64.9
Çifte Şans X2: %67.0
Çifte Şans 12: %68.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.8 0.5 Alt: %13.2
1.5 Üst: %63.3 1.5 Alt: %36.7
2.5 Üst: %35.3 2.5 Alt: %64.7
3.5 Üst: %16.3 3.5 Alt: %83.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.5
KG Yok %56.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.5
0-0
%13.2
0-1
%12.0
1-0
%11.5
1-2
%7.3
0-2
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.7 İY X: %49.3 İY 2: %26.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.6 İY 0.5 Alt: %39.4
İY 1.5 Üst: %25.2 İY 1.5 Alt: %74.8
İY 2.5 Üst: %7.1 İY 2.5 Alt: %92.9
İY 3.5 Üst: %1.6 İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.16
+
Dep 4.03
=
Toplam 8.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.4 8.5 Alt: %56.6
9.5 Üst: %30.8 9.5 Alt: %69.3
10.5 Üst: %20.4 10.5 Alt: %79.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.77 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %32.6 İY 4.5 Alt: %67.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.7 | Eşit: %14.2 | Dep: %41.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.1
Ev: 10.4 • Dep: 9.7
İsabetli Şut 7
Ev: 3.7 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %36.4 21.5 Alt: %63.6
23.5 Şut Üst: %21.9 23.5 Alt: %78.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.4 7.5 Alt: %59.6
8.5 İsabetli Üst: %27.3 8.5 Alt: %72.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
UD Caravaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Águilas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
UD Caravaca (0.0)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %31.9
Águilas II (+0.00)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.68 %13.0 %0.0 @1.15 %87.0
-1.25 @6.91 %14.5 %0.0 @1.17 %85.5
-1.00 @6.15 %16.3 %20.0 @1.19 %83.7
-0.75 @3.91 %25.6 %0.0 @1.34 %74.5
-0.50 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
-0.25 @2.55 %39.3 %0.0 @1.65 %60.8
0.0 Ana Hat @2.06 %48.5 %31.9 @1.94 %51.5
+0.25 @1.72 %58.3 %0.0 @2.40 %41.7
+0.50 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+0.75 @1.38 %72.5 %0.0 @3.63 %27.5
+1.00 @1.22 %82.0 %20.8 @5.55 %18.0
+1.25 @1.19 %84.1 %0.0 @6.27 %15.9
+1.50 @1.17 %85.7 %0.0 @7.00 %14.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
+2.00 Ana Hat @2.05 %48.9 %28.1 @1.96 %51.1
+2.25 @2.44 %40.9 %0.0 @1.69 %59.1
+2.50 @2.84 %35.2 %0.0 @1.54 %64.8
+2.75 @3.52 %28.4 %0.0 @1.40 %71.6
+3.00 @5.01 %20.0 %19.0 @1.25 %80.0
+3.25 @5.59 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
+3.50 @6.18 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.2% 12.1% 7.0% 2.5% 0.7% 0.1%
1 Gol 11.6% 14.5% 7.3% 2.6% 0.7% 0.2%
2 Gol 6.5% 7.0% 3.8% 1.3% 0.4% 0.1%
3 Gol 2.2% 2.4% 1.3% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
UD Caravaca — Son 5 Maç
M vs UCAM Murcia II (E)
0 - 2
B vs Mazarrón FC (E)
1 - 1
B vs Bala Azul (E)
0 - 0
B vs Cartagena LU II (E)
1 - 1
G vs Yeclano II (E)
2 - 1
Águilas II — Son 5 Maç
B vs UCAM Murcia II (D)
1 - 1
G vs UCAM Murcia II (E)
3 - 0
M vs UCAM Murcia II (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.