Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 19.04.2026 — 18:00

UD Caravaca

Elo: 1491
λ (Beklenen Gol): 1.26
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Real Murcia II

Elo: 1517
λ (Beklenen Gol): 1.26
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
UD Caravaca - Real Murcia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Real Murcia II %35.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UD Caravaca xG 1.60
Dengeli
Real Murcia II xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.6
X (Beraberlik) %28.8
2 (Deplasman) %35.6

Çifte Şans 1X: %64.4
Çifte Şans X2: %64.4
Çifte Şans 12: %71.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0 0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.7 1.5 Alt: %27.3
2.5 Üst: %46.2 2.5 Alt: %53.8
3.5 Üst: %24.7 3.5 Alt: %75.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.3
KG Yok %47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
0-1
%9.2
1-0
%9.2
0-0
%9.0
1-2
%8.1
2-1
%8.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.5 İY X: %44.9 İY 2: %27.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.1 İY 0.5 Alt: %32.9
İY 1.5 Üst: %32.1 İY 1.5 Alt: %67.9
İY 2.5 Üst: %10.6 İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.62
+
Dep 4.43
=
Toplam 9.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.1 8.5 Alt: %44.9
9.5 Üst: %41.9 9.5 Alt: %58.1
10.5 Üst: %30.0 10.5 Alt: %70.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.16 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.04)
İY 4.5 Üst: %40.3 İY 4.5 Alt: %59.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.7 | Eşit: %13.4 | Dep: %40.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.6
Ev: 11.7 • Dep: 10.9
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.9 21.5 Alt: %42.1
23.5 Şut Üst: %41.3 23.5 Alt: %58.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.3 7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.4 8.5 Alt: %60.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
UD Caravaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Real Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
UD Caravaca (0.0)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %28.9
Real Murcia II (+0.00)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.32 %15.8 %0.0 @1.19 %84.2
-1.25 @5.70 %17.6 %0.0 @1.21 %82.5
-1.00 @5.07 %19.7 %19.7 @1.25 %80.3
-0.75 @3.51 %28.5 %0.0 @1.40 %71.5
-0.50 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.5
-0.25 @2.41 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
0.0 Ana Hat @2.00 %50.0 %28.9 @2.00 %50.0
+0.25 @1.71 %58.4 %0.0 @2.41 %41.6
+0.50 @1.55 %64.5 %0.0 @2.81 %35.6
+0.75 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
+1.00 @1.25 %80.3 %19.7 @5.07 %19.7
+1.25 @1.21 %82.5 %0.0 @5.70 %17.6
+1.50 @1.19 %84.2 %0.0 @6.32 %15.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.4 %0.0 @3.16 %31.6
+2.00 @1.60 %62.6 %26.6 @2.68 %37.4
+2.25 Ana Hat @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
+2.50 @2.18 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
+2.75 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.6
+3.00 @3.21 %31.1 %21.6 @1.45 %68.9
+3.25 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
+3.50 @4.09 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.0% 9.2% 6.4% 2.7% 0.8% 0.2%
1 Gol 9.2% 13.8% 8.1% 3.4% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.4% 8.1% 5.1% 2.1% 0.7% 0.2%
3 Gol 2.7% 3.4% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.8% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
UD Caravaca — Son 5 Maç
M vs Yeclano II (D)
3 - 1
G vs SFC Minerva (E)
3 - 0
M vs Atlético Pulpileño (D)
1 - 0
M vs Águilas II (E)
0 - 1
M vs UCAM Murcia II (E)
0 - 2
Real Murcia II — Son 5 Maç
M vs Olímpico Totana (E)
2 - 4
G vs Muleño (E)
3 - 0
M vs Mazarrón FC (D)
3 - 2
B vs Olímpico Totana (D)
1 - 1
B vs Mazarrón FC (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.