Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
03.05.2026 — 13:00
UD Caravaca
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.15
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Olímpico Totana
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 1.58
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
UD Caravaca - Olímpico Totana mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Olímpico Totana %46.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UD Caravaca xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Olímpico Totana xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.15 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.9
X (Beraberlik)
%26.8
2 (Deplasman)
%46.4
Çifte Şans 1X: %53.6
Çifte Şans X2: %73.1
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5
0.5 Alt: %7.5
1.5 Üst: %76.6
1.5 Alt: %23.4
2.5 Üst: %51.4
2.5 Alt: %48.6
3.5 Üst: %29.2
3.5 Alt: %70.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.2
KG Yok
%44.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.7
0-1
%9.4
1-2
%9.4
0-2
%8.1
0-0
%7.4
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.6
İY X: %42.7
İY 2: %34.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.9
İY 0.5 Alt: %30.1
İY 1.5 Üst: %35.5
İY 1.5 Alt: %64.5
İY 2.5 Üst: %12.6
İY 2.5 Alt: %87.4
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.39
+
Dep
5.11
=
Toplam
9.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.9
8.5 Alt: %39.1
9.5 Üst: %47.9
9.5 Alt: %52.1
10.5 Üst: %35.6
10.5 Alt: %64.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.37 Korner (Ev: 2.02, Dep: 2.35)
İY 4.5 Üst: %44.4
İY 4.5 Alt: %55.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.5 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %52.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.9
Ev: 11.1 • Dep: 12.8
İsabetli Şut
8.3
Ev: 3.9 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.8
21.5 Alt: %32.2
23.5 Şut Üst: %51.8
23.5 Alt: %48.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.2
7.5 Alt: %40.8
8.5 İsabetli Üst: %45.3
8.5 Alt: %54.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUD Caravaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Olímpico Totana
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
UD Caravaca (+0.25)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Olímpico Totana (-0.25)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.12 | %11.0 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
| -1.25 | @8.39 | %11.9 | %0.0 | @1.14 | %88.1 |
| -1.00 | @7.66 | %13.1 | %16.0 | @1.15 | %87.0 |
| -0.75 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -0.50 | @3.71 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -0.25 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| 0.0 | @2.71 | %36.9 | %27.0 | @1.58 | %63.2 |
| +0.25 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| +0.50 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +0.75 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +1.00 | @1.44 | %69.3 | %22.2 | @3.25 | %30.7 |
| +1.25 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +1.50 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %23.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.70 | %27.1 |
| +2.00 | @1.46 | %68.4 | %25.4 | @3.16 | %31.7 |
| +2.25 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| +2.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +2.75 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| +3.00 | @2.70 | %37.0 | %22.3 | @1.59 | %63.0 |
| +3.25 | @3.09 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| +3.50 | @3.48 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.5% | 9.5% | 8.2% | 4.3% | 1.7% | 0.5% |
| 1 Gol | 6.7% | 12.8% | 9.4% | 5.0% | 2.0% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.3% | 6.9% | 5.4% | 2.9% | 1.1% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.7% | 2.6% | 2.1% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
UD Caravaca — Son 5 Maç
B
vs Cartagena LU II (D)
0 - 0
B
vs Real Murcia II (E)
1 - 1
M
vs Yeclano II (D)
3 - 1
G
vs SFC Minerva (E)
3 - 0
M
vs Atlético Pulpileño (D)
1 - 0
Olímpico Totana — Son 5 Maç
B
vs Muleño (E)
1 - 1
G
vs Real Murcia II (D)
2 - 4
B
vs Santomera (D)
2 - 2
B
vs Real Murcia II (E)
1 - 1
M
vs Real Murcia II (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.