Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group B •
17.01.2026 — 20:00
UF Touraine
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 1.43
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Chateauroux II
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%80
UF Touraine - Chateauroux II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UF Touraine %40.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UF Touraine xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chateauroux II xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.5
X (Beraberlik)
%27.7
2 (Deplasman)
%31.8
Çifte Şans 1X: %68.2
Çifte Şans X2: %59.5
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1
0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.4
1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.8
2.5 Alt: %50.3
3.5 Üst: %27.8
3.5 Alt: %72.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.9
KG Yok
%45.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
1-0
%9.0
2-1
%8.8
0-0
%7.9
0-1
%7.7
1-2
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.9
İY X: %43.6
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0
İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.5
İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %12.0
İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.3
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.95
+
Dep
4.38
=
Toplam
9.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.7
8.5 Alt: %41.3
9.5 Üst: %45.6
9.5 Alt: %54.4
10.5 Üst: %33.4
10.5 Alt: %66.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.29 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %42.8
İY 4.5 Alt: %57.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.8 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %36.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.5
Ev: 12.7 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
8.2
Ev: 4.5 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.8
21.5 Alt: %35.2
23.5 Şut Üst: %48.4
23.5 Alt: %51.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.6
7.5 Alt: %42.4
8.5 İsabetli Üst: %43.7
8.5 Alt: %56.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUF Touraine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
UF Touraine (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chateauroux II (+0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.14 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| -1.25 | @4.60 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -1.00 | @4.06 | %24.6 | %20.9 | @1.33 | %75.4 |
| -0.75 | @2.99 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -0.50 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
| -0.25 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| 0.0 | @1.79 | %55.9 | %27.9 | @2.27 | %44.1 |
| +0.25 | @1.59 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| +0.50 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.15 | %31.8 |
| +0.75 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +1.00 | @1.20 | %83.2 | %18.0 | @5.96 | %16.8 |
| +1.25 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.61 | %15.1 |
| +1.50 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.26 | %13.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +2.00 | @1.50 | %66.7 | %25.8 | @3.00 | %33.3 |
| +2.25 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
| +2.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| +2.75 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +3.00 | @2.84 | %35.2 | %22.1 | @1.54 | %64.8 |
| +3.25 | @3.24 | %30.8 | %0.0 | @1.45 | %69.2 |
| +3.50 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.9% | 7.7% | 5.4% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.1% | 13.3% | 7.7% | 3.2% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.1% | 8.8% | 5.5% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.4% | 4.2% | 2.6% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.5% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
UF Touraine — Son 5 Maç
G
vs USSA Vertou (D)
0 - 2
M
vs Chateauroux II (D)
3 - 0
G
vs Chateauroux II (E)
3 - 0
G
vs Chateauroux II (D)
0 - 1
M
vs Chateauroux II (E)
1 - 3
Chateauroux II — Son 5 Maç
G
vs Angers SCO II (D)
0 - 1
B
vs Châtellerault (D)
1 - 1
G
vs UF Touraine (E)
3 - 0
M
vs Châtellerault (D)
1 - 0
M
vs UF Touraine (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.04.2025 | National 3 - Group F | Chateauroux II | 3 - 0 | UF Touraine |
| 07.12.2024 | National 3 - Group F | UF Touraine | 3 - 0 | Chateauroux II |
| 06.04.2024 | National 3 - Group C | Chateauroux II | 0 - 1 | UF Touraine |
| 25.11.2023 | National 3 - Group C | UF Touraine | 1 - 3 | Chateauroux II |
| 18.03.2023 | National 3 - Group C | UF Touraine | 1 - 3 | Chateauroux II |
| 22.10.2022 | National 3 - Group C | Chateauroux II | 3 - 3 | UF Touraine |
| 21.05.2022 | National 3 - Group C | Chateauroux II | 1 - 2 | UF Touraine |
| 05.02.2022 | National 3 - Group C | UF Touraine | 3 - 3 | Chateauroux II |