Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 21.02.2026 — 20:00

Challans

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 1.34
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Chateauroux II

Elo: 1477
λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Challans - Chateauroux II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.34, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Challans %44.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Challans xG 1.60
Dengeli
Chateauroux II xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.2
X (Beraberlik) %29.6
2 (Deplasman) %26.3

Çifte Şans 1X: %73.8
Çifte Şans X2: %55.8
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2 0.5 Alt: %10.9
1.5 Üst: %68.3 1.5 Alt: %31.7
2.5 Üst: %40.9 2.5 Alt: %59.1
3.5 Üst: %20.4 3.5 Alt: %79.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.0
KG Yok %53.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.9
1-0
%12.3
0-0
%10.8
2-0
%8.9
2-1
%8.7
0-1
%8.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.1 İY X: %46.6 İY 2: %21.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.0 İY 0.5 Alt: %36.0
İY 1.5 Üst: %28.7 İY 1.5 Alt: %71.3
İY 2.5 Üst: %8.8 İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1 İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.78
+
Dep 3.82
=
Toplam 8.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.1 8.5 Alt: %50.9
9.5 Üst: %36.0 9.5 Alt: %64.0
10.5 Üst: %24.8 10.5 Alt: %75.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.96 Korner (Ev: 2.2, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %36.3 İY 4.5 Alt: %63.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.1 | Eşit: %13.1 | Dep: %30.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.4
Ev: 12.2 • Dep: 9.1
İsabetli Şut 7.5
Ev: 4.3 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.4 21.5 Alt: %52.7
23.5 Şut Üst: %31.2 23.5 Alt: %68.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.2 7.5 Alt: %52.8
8.5 İsabetli Üst: %33.5 8.5 Alt: %66.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Challans
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Challans (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chateauroux II (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.77 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
-1.25 @4.22 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
-1.00 @3.67 %27.3 %23.1 @1.37 %72.7
-0.75 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.3
-0.50 @2.27 %44.1 %0.0 @1.79 %56.0
-0.25 Ana Hat @1.93 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
0.0 @1.60 %62.6 %29.7 @2.68 %37.4
+0.25 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+0.50 @1.36 %73.7 %0.0 @3.80 %26.3
+0.75 @1.24 %80.4 %0.0 @5.09 %19.7
+1.00 @1.13 %88.3 %16.5 @8.55 %11.7
+1.25 @1.12 %89.4 %0.0 @9.39 %10.7
+1.50 @1.11 %90.2 %0.0 @10.24 %9.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.58 %63.1 %0.0 @2.71 %36.9
+2.00 @1.78 %56.1 %27.5 @2.28 %43.9
+2.25 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.8
+2.50 @2.46 %40.7 %0.0 @1.69 %59.3
+2.75 @2.95 %33.9 %0.0 @1.51 %66.1
+3.00 @3.94 %25.4 %20.5 @1.34 %74.6
+3.25 @4.45 %22.5 %0.0 @1.29 %77.5
+3.50 @4.95 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.8% 8.7% 4.7% 1.5% 0.4% 0.1%
1 Gol 12.3% 13.9% 6.3% 2.1% 0.5% 0.1%
2 Gol 8.9% 8.7% 4.2% 1.4% 0.3% 0.1%
3 Gol 4.0% 3.9% 1.9% 0.6% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.3% 1.3% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Challans — Son 5 Maç
G vs USSA Vertou (D)
0 - 1
G vs Panazol (D)
1 - 2
B vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 1
B vs USSA Vertou (E)
1 - 1
M vs Panazol (D)
1 - 0
Chateauroux II — Son 5 Maç
M vs UF Touraine (D)
2 - 0
G vs Angers SCO II (D)
0 - 1
B vs Châtellerault (D)
1 - 1
G vs UF Touraine (E)
3 - 0
M vs Châtellerault (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.