Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 21.03.2026 — 20:00

Chateauroux II

Elo: 1477
λ (Beklenen Gol): 1.15
0 - 1
Tamamlandı

Châtellerault

Elo: 1492
λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%80
Chateauroux II - Châtellerault mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chateauroux II %39.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chateauroux II xG 1.55
Dengeli
Châtellerault xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.5
X (Beraberlik) %31.8
2 (Deplasman) %28.8

Çifte Şans 1X: %71.3
Çifte Şans X2: %60.6
Çifte Şans 12: %68.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.6 0.5 Alt: %13.4
1.5 Üst: %62.9 1.5 Alt: %37.1
2.5 Üst: %34.8 2.5 Alt: %65.2
3.5 Üst: %16.0 3.5 Alt: %84.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %42.7
KG Yok %57.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.4
0-0
%13.3
1-0
%13.2
0-1
%10.6
2-0
%8.2
2-1
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.6 İY X: %49.3 İY 2: %22.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.4 İY 0.5 Alt: %39.6
İY 1.5 Üst: %24.9 İY 1.5 Alt: %75.1
İY 2.5 Üst: %7.0 İY 2.5 Alt: %93.0
İY 3.5 Üst: %1.5 İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.4
+
Dep 3.75
=
Toplam 8.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.7 8.5 Alt: %57.3
9.5 Üst: %30.1 9.5 Alt: %69.9
10.5 Üst: %19.9 10.5 Alt: %80.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.75 Korner (Ev: 2.02, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %32.2 İY 4.5 Alt: %67.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.0 | Eşit: %13.9 | Dep: %34.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20
Ev: 11.1 • Dep: 8.9
İsabetli Şut 7
Ev: 3.9 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %35.5 21.5 Alt: %64.5
23.5 Şut Üst: %21.2 23.5 Alt: %78.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.0 7.5 Alt: %60.0
8.5 İsabetli Üst: %27.0 8.5 Alt: %73.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Châtellerault
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chateauroux II (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Châtellerault (+0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.90 %17.0 %0.0 @1.20 %83.0
-1.25 @5.24 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
-1.00 @4.57 %21.9 %22.5 @1.28 %78.1
-0.75 @3.15 %31.7 %0.0 @1.47 %68.3
-0.50 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
-0.25 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
0.0 @1.73 %57.8 %31.9 @2.37 %42.2
+0.25 @1.52 %65.8 %0.0 @2.92 %34.2
+0.50 @1.40 %71.3 %0.0 @3.48 %28.7
+0.75 @1.28 %78.4 %0.0 @4.63 %21.6
+1.00 @1.15 %87.1 %18.2 @7.75 %12.9
+1.25 @1.13 %88.4 %0.0 @8.61 %11.6
+1.50 @1.12 %89.4 %0.0 @9.47 %10.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+2.00 Ana Hat @2.07 %48.3 %28.1 @1.93 %51.7
+2.25 @2.47 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
+2.50 @2.88 %34.7 %0.0 @1.53 %65.3
+2.75 @3.58 %27.9 %0.0 @1.39 %72.1
+3.00 @5.11 %19.6 %18.9 @1.24 %80.4
+3.25 @5.71 %17.5 %0.0 @1.21 %82.5
+3.50 @6.30 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.4% 10.6% 5.5% 1.7% 0.4% 0.1%
1 Gol 13.2% 14.4% 6.3% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 8.2% 7.7% 3.6% 1.1% 0.3% 0.1%
3 Gol 3.1% 3.0% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.9% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Chateauroux II — Son 5 Maç
M vs St-Philbert Gd Lieu (D)
2 - 1
B vs Les Sables (E)
0 - 0
M vs Challans (D)
2 - 0
M vs UF Touraine (D)
2 - 0
G vs Angers SCO II (D)
0 - 1
Châtellerault — Son 5 Maç
B vs Nantes II (E)
1 - 1
M vs Angers SCO II (D)
1 - 0
B vs St-Philbert Gd Lieu (D)
3 - 3
B vs Chateauroux II (E)
1 - 1
G vs Chateauroux II (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
08.11.2025 National 3 - Group B Châtellerault 1 - 1 Chateauroux II
08.02.2025 National 3 - Group F Châtellerault 1 - 0 Chateauroux II
07.09.2024 National 3 - Group F Chateauroux II 3 - 0 Châtellerault
11.05.2024 National 3 - Group C Chateauroux II 1 - 2 Châtellerault
13.01.2024 National 3 - Group C Châtellerault 3 - 2 Chateauroux II