Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group B •
28.03.2026 — 20:00
Les Sables
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 1.58
1 - 2
Tamamlandı
La Chataigneraie
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Les Sables - La Chataigneraie mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Les Sables %42.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Les Sables xG
1.95
Dengeli
La Chataigneraie xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.9
X (Beraberlik)
%26.4
2 (Deplasman)
%30.7
Çifte Şans 1X: %69.3
Çifte Şans X2: %57.1
Çifte Şans 12: %73.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.5
0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %79.1
1.5 Alt: %20.9
2.5 Üst: %54.9
2.5 Alt: %45.1
3.5 Üst: %32.6
3.5 Alt: %67.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.7
KG Yok
%41.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.4
2-1
%9.1
1-0
%8.0
1-2
%7.5
2-0
%7.0
0-0
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.9
İY X: %41.8
İY 2: %25.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.8
İY 0.5 Alt: %28.3
İY 1.5 Üst: %38.0
İY 1.5 Alt: %62.0
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.2
İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.25
+
Dep
4.52
=
Toplam
9.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.1
8.5 Alt: %35.9
9.5 Üst: %51.4
9.5 Alt: %48.6
10.5 Üst: %38.9
10.5 Alt: %61.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.5 Korner (Ev: 2.42, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %46.7
İY 4.5 Alt: %53.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.9 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %34.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.8
Ev: 13.7 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
8.7
Ev: 4.9 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.0
21.5 Alt: %26.0
23.5 Şut Üst: %59.0
23.5 Alt: %41.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.7
7.5 Alt: %36.3
8.5 İsabetli Üst: %50.1
8.5 Alt: %49.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLes Sables
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
La Chataigneraie
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Les Sables (-0.25)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
La Chataigneraie (+0.25)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.59 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -1.25 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -1.00 | @3.63 | %27.5 | %21.0 | @1.38 | %72.5 |
| -0.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| -0.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| 0.0 | @1.72 | %58.2 | %26.6 | @2.39 | %41.8 |
| +0.25 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.82 | %35.4 |
| +0.50 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.25 | %30.7 |
| +0.75 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +1.00 | @1.20 | %83.6 | %17.2 | @6.11 | %16.4 |
| +1.25 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.74 | %14.8 |
| +1.50 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.37 | %13.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +2.00 | @1.39 | %72.1 | %24.3 | @3.59 | %27.9 |
| +2.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +2.50 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +2.75 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +3.00 | @2.42 | %41.4 | %22.5 | @1.71 | %58.6 |
| +3.25 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| +3.50 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.5% | 6.5% | 4.8% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.1% | 12.5% | 7.6% | 3.3% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.0% | 9.2% | 6.0% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.7% | 4.8% | 3.1% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.9% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Les Sables — Son 5 Maç
M
vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 0
G
vs UF Touraine (E)
2 - 0
B
vs Chateauroux II (D)
0 - 0
G
vs Challans (E)
2 - 1
M
vs USSA Vertou (E)
1 - 2
La Chataigneraie — Son 5 Maç
B
vs Challans (E)
2 - 2
B
vs Chauvigny (D)
2 - 2
B
vs Panazol (E)
0 - 0
G
vs USSA Vertou (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.