Fransa
National 3 - Group B •
28.03.2026 — 20:00
Les Sables
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 1.64
1 - 2
Tamamlandı
La Chataigneraie
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.34
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Les Sables - La Chataigneraie mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.64, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Les Sables %43.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Les Sables xG
1.95
Dengeli
La Chataigneraie xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.6
X (Beraberlik)
%25.8
2 (Deplasman)
%30.6
Çifte Şans 1X: %69.4
Çifte Şans X2: %56.4
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0
0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.5
1.5 Alt: %19.5
2.5 Üst: %57.1
2.5 Alt: %42.9
3.5 Üst: %34.7
3.5 Alt: %65.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.3
KG Yok
%39.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
2-1
%9.1
1-0
%7.5
1-2
%7.5
2-0
%6.8
2-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.5
İY X: %41.0
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.9
İY 0.5 Alt: %27.1
İY 1.5 Üst: %39.5
İY 1.5 Alt: %60.5
İY 2.5 Üst: %15.1
İY 2.5 Alt: %84.9
İY 3.5 Üst: %4.6
İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.37
+
Dep
4.6
=
Toplam
9.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.4
8.5 Alt: %33.6
9.5 Üst: %53.9
9.5 Alt: %46.1
10.5 Üst: %41.4
10.5 Alt: %58.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.59 Korner (Ev: 2.47, Dep: 2.12)
İY 4.5 Üst: %48.4
İY 4.5 Alt: %51.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.3 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %34.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.4
Ev: 14 • Dep: 11.4
İsabetli Şut
8.9
Ev: 5 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.5
21.5 Alt: %22.5
23.5 Şut Üst: %63.4
23.5 Alt: %36.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.2
7.5 Alt: %33.8
8.5 İsabetli Üst: %52.8
8.5 Alt: %47.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLes Sables
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
La Chataigneraie
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Les Sables (-0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
La Chataigneraie (+0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.45 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
| -1.25 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| -1.00 | @3.52 | %28.4 | %20.9 | @1.40 | %71.6 |
| -0.75 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| -0.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| -0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| 0.0 | @1.71 | %58.6 | %26.1 | @2.41 | %41.4 |
| +0.25 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +0.50 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.26 | %30.6 |
| +0.75 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +1.00 | @1.20 | %83.5 | %16.9 | @6.07 | %16.5 |
| +1.25 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.69 | %15.0 |
| +1.50 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.30 | %13.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +2.00 | @1.35 | %74.3 | %23.7 | @3.89 | %25.7 |
| +2.25 | @1.55 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +2.50 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +2.75 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +3.00 | @2.27 | %44.1 | %22.6 | @1.79 | %55.9 |
| +3.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +3.50 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.0% | 6.1% | 4.6% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.6% | 12.1% | 7.6% | 3.4% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.9% | 9.2% | 6.2% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.8% | 5.0% | 3.4% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.5% | 2.1% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Les Sables — Son 5 Maç
M
vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 0
G
vs UF Touraine (E)
2 - 0
B
vs Chateauroux II (D)
0 - 0
G
vs Challans (E)
2 - 1
M
vs USSA Vertou (E)
1 - 2
La Chataigneraie — Son 5 Maç
B
vs Challans (E)
2 - 2
B
vs Chauvigny (D)
2 - 2
G
vs USSA Vertou (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.