Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group B •
12.04.2026 — 16:00
Panazol
Elo: 1524λ (Beklenen Gol): 1.03
4 - 1
Tamamlandı
Les Sables
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Panazol - Les Sables mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Panazol %43.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Panazol xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Les Sables xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.0
X (Beraberlik)
%35.3
2 (Deplasman)
%21.6
Çifte Şans 1X: %78.4
Çifte Şans X2: %57.0
Çifte Şans 12: %64.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.2
0.5 Alt: %19.8
1.5 Üst: %50.7
1.5 Alt: %49.4
2.5 Üst: %23.5
2.5 Alt: %76.5
3.5 Üst: %8.9
3.5 Alt: %91.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.4
KG Yok
%68.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.8
1-0
%18.4
1-1
%13.4
0-1
%11.2
2-0
%9.9
2-1
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.0
İY X: %54.7
İY 2: %16.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.3
İY 0.5 Alt: %47.7
İY 1.5 Üst: %17.8
İY 1.5 Alt: %82.2
İY 2.5 Üst: %4.1
İY 2.5 Alt: %96.0
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.15
+
Dep
3.1
=
Toplam
7.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %30.4
8.5 Alt: %69.6
9.5 Üst: %19.6
9.5 Alt: %80.5
10.5 Üst: %11.7
10.5 Alt: %88.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.33 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %24.4
İY 4.5 Alt: %75.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.8 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %28.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.4
Ev: 10.3 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
6.1
Ev: 3.7 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %16.2
21.5 Alt: %83.8
23.5 Şut Üst: %7.7
23.5 Alt: %92.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %26.9
7.5 Alt: %73.1
8.5 İsabetli Üst: %16.3
8.5 Alt: %83.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPanazol
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Les Sables
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Panazol (-0.25)
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Les Sables (+0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.73 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -1.25 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| -1.00 | @4.27 | %23.4 | %25.5 | @1.31 | %76.6 |
| -0.75 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| -0.50 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.0 |
| -0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| 0.0 | @1.50 | %66.5 | %35.4 | @2.99 | %33.5 |
| +0.25 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +0.50 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.62 | %21.6 |
| +0.75 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.67 | %15.0 |
| +1.00 | @1.08 | %92.9 | %15.7 | @14.10 | %7.1 |
| +1.25 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.41 | %6.5 |
| +1.50 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.72 | %6.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.33 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +2.00 | @3.11 | %32.2 | %27.2 | @1.47 | %67.9 |
| +2.25 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| +2.50 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| +2.75 | @5.76 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| +3.00 | @9.71 | %10.3 | %14.6 | @1.11 | %89.7 |
| +3.25 | @10.54 | %9.5 | %0.0 | @1.10 | %90.5 |
| +3.50 | @11.37 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.8% | 11.2% | 3.9% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.4% | 13.4% | 4.0% | 0.9% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.9% | 6.4% | 2.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.4% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Panazol — Son 5 Maç
M
vs Challans (D)
3 - 0
G
vs Chauvigny (E)
1 - 0
G
vs USSA Vertou (E)
1 - 0
Les Sables — Son 5 Maç
M
vs La Chataigneraie (E)
1 - 2
M
vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 0
G
vs UF Touraine (E)
2 - 0
B
vs Chateauroux II (D)
0 - 0
G
vs Challans (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.