Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 12.04.2026 — 16:00

Panazol

Elo: 1516
λ (Beklenen Gol): 1.02
4 - 1
Tamamlandı

Les Sables

Elo: 1465
λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Panazol - Les Sables mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Panazol %42.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Panazol xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Les Sables xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.9
X (Beraberlik) %35.4
2 (Deplasman) %21.7

Çifte Şans 1X: %78.3
Çifte Şans X2: %57.1
Çifte Şans 12: %64.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.2 0.5 Alt: %19.8
1.5 Üst: %50.6 1.5 Alt: %49.4
2.5 Üst: %23.5 2.5 Alt: %76.6
3.5 Üst: %8.9 3.5 Alt: %91.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %31.4
KG Yok %68.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%19.8
1-0
%18.4
1-1
%13.4
0-1
%11.2
2-0
%9.9
2-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.9 İY X: %54.7 İY 2: %16.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.3 İY 0.5 Alt: %47.7
İY 1.5 Üst: %17.8 İY 1.5 Alt: %82.2
İY 2.5 Üst: %4.1 İY 2.5 Alt: %96.0
İY 3.5 Üst: %0.7 İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.14
+
Dep 3.1
=
Toplam 7.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %30.4 8.5 Alt: %69.7
9.5 Üst: %19.5 9.5 Alt: %80.5
10.5 Üst: %11.7 10.5 Alt: %88.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.33 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %24.4 İY 4.5 Alt: %75.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.7 | Eşit: %14.1 | Dep: %28.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.4
Ev: 10.3 • Dep: 7.1
İsabetli Şut 6.1
Ev: 3.7 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %16.1 21.5 Alt: %83.9
23.5 Şut Üst: %7.7 23.5 Alt: %92.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %26.9 7.5 Alt: %73.1
8.5 İsabetli Üst: %16.2 8.5 Alt: %83.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Panazol
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Les Sables
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Panazol (-0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Les Sables (+0.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.75 %17.4 %0.0 @1.21 %82.6
-1.25 @5.02 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
-1.00 @4.28 %23.3 %25.5 @1.30 %76.7
-0.75 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.5
-0.50 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
-0.25 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
0.0 @1.51 %66.4 %35.4 @2.98 %33.6
+0.25 @1.36 %73.6 %0.0 @3.79 %26.4
+0.50 @1.28 %78.3 %0.0 @4.61 %21.7
+0.75 @1.18 %85.0 %0.0 @6.65 %15.0
+1.00 @1.08 %92.9 %15.7 @14.03 %7.1
+1.25 @1.07 %93.5 %0.0 @15.34 %6.5
+1.50 @1.06 %94.0 %0.0 @16.65 %6.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+2.00 @3.11 %32.1 %27.2 @1.47 %67.9
+2.25 @3.70 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
+2.50 @4.28 %23.4 %0.0 @1.31 %76.6
+2.75 @5.77 %17.4 %0.0 @1.21 %82.7
+3.00 @9.73 %10.3 %14.6 @1.11 %89.7
+3.25 @10.56 %9.5 %0.0 @1.10 %90.5
+3.50 @11.39 %8.8 %0.0 @1.10 %91.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 19.8% 11.2% 3.9% 0.8% 0.1% 0.0%
1 Gol 18.4% 13.4% 4.0% 0.9% 0.1% 0.0%
2 Gol 9.9% 6.4% 2.1% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.4% 2.2% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.9% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Panazol — Son 5 Maç
M vs Challans (D)
3 - 0
G vs Chauvigny (E)
1 - 0
G vs USSA Vertou (E)
1 - 0
Les Sables — Son 5 Maç
M vs La Chataigneraie (E)
1 - 2
M vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 0
G vs UF Touraine (E)
2 - 0
B vs Chateauroux II (D)
0 - 0
G vs Challans (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.