Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 8 •
29.03.2026 — 18:00
Becerril Campos
Elo: 1395λ (Beklenen Gol): 1.39
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Numancia II
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%79
Becerril Campos - Numancia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Becerril Campos %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Becerril Campos xG
1.64
Dengeli
Numancia II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.1
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%27.0
Çifte Şans 1X: %73.0
Çifte Şans X2: %55.9
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2
0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.7
1.5 Alt: %29.3
2.5 Üst: %43.7
2.5 Alt: %56.3
3.5 Üst: %22.7
3.5 Alt: %77.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.4
KG Yok
%50.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
1-0
%11.3
0-0
%9.8
2-1
%8.9
2-0
%8.6
0-1
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4
İY X: %45.6
İY 2: %22.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.7
İY 0.5 Alt: %34.3
İY 1.5 Üst: %30.5
İY 1.5 Alt: %69.5
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.88
+
Dep
3.95
=
Toplam
8.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.1
8.5 Alt: %47.9
9.5 Üst: %38.9
9.5 Alt: %61.1
10.5 Üst: %27.3
10.5 Alt: %72.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 2.24, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %38.3
İY 4.5 Alt: %61.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.7 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %31.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 12.5 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.0
21.5 Alt: %47.1
23.5 Şut Üst: %36.4
23.5 Alt: %63.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.5
7.5 Alt: %49.5
8.5 İsabetli Üst: %36.7
8.5 Alt: %63.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBecerril Campos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Numancia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Becerril Campos (-0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Numancia II (+0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.70 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| -1.25 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| -1.00 | @3.63 | %27.5 | %22.7 | @1.38 | %72.5 |
| -0.75 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| -0.50 | @2.28 | %44.0 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| -0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| 0.0 | @1.62 | %61.9 | %29.0 | @2.62 | %38.1 |
| +0.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
| +0.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +0.75 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.89 | %20.5 |
| +1.00 | @1.14 | %87.5 | %16.6 | @7.99 | %12.5 |
| +1.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.78 | %11.4 |
| +1.50 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.58 | %10.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +2.00 | @1.68 | %59.6 | %27.1 | @2.48 | %40.4 |
| +2.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +2.50 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +2.75 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| +3.00 | @3.53 | %28.3 | %21.1 | @1.40 | %71.7 |
| +3.25 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| +3.50 | @4.47 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.8% | 8.2% | 4.8% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.4% | 13.7% | 6.6% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.6% | 8.9% | 4.6% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.0% | 4.1% | 2.1% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.4% | 1.4% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Becerril Campos — Son 5 Maç
B
vs Cristo Atlético (D)
1 - 1
B
vs Villaralbo (E)
0 - 0
G
vs Colegios Diocesanos (D)
1 - 5
M
vs Arandina (D)
1 - 0
G
vs Bembibre (E)
2 - 1
Numancia II — Son 5 Maç
M
vs Arandina (E)
0 - 2
M
vs Bembibre (D)
2 - 0
G
vs Becerril Campos (E)
2 - 1
G
vs Becerril Campos (E)
1 - 0
M
vs Becerril Campos (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Numancia II | 2 - 1 | Becerril Campos |
| 25.02.2023 | Tercera División RFEF - Group 8 | Numancia II | 1 - 0 | Becerril Campos |
| 23.10.2022 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 3 - 2 | Numancia II |
| 01.02.2020 | Tercera División RFEF - Group 8 | Numancia II | 2 - 0 | Becerril Campos |
| 11.09.2019 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 1 - 4 | Numancia II |