Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 8 •
12.04.2026 — 18:00
Becerril Campos
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.23
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Atlético Mansillés
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Becerril Campos - Atlético Mansillés mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Becerril Campos %39.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Becerril Campos xG
1.60
Dengeli
Atlético Mansillés xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.6
X (Beraberlik)
%30.5
2 (Deplasman)
%30.0
Çifte Şans 1X: %70.0
Çifte Şans X2: %60.4
Çifte Şans 12: %69.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.6
0.5 Alt: %11.4
1.5 Üst: %67.0
1.5 Alt: %33.0
2.5 Üst: %39.4
2.5 Alt: %60.6
3.5 Üst: %19.3
3.5 Alt: %80.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.6
KG Yok
%53.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%11.8
0-0
%11.4
0-1
%9.8
2-1
%8.1
2-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.2
İY X: %47.5
İY 2: %23.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.2
İY 0.5 Alt: %36.9
İY 1.5 Üst: %27.8
İY 1.5 Alt: %72.3
İY 2.5 Üst: %8.3
İY 2.5 Alt: %91.7
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.55
+
Dep
3.95
=
Toplam
8.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.6
8.5 Alt: %52.4
9.5 Üst: %34.6
9.5 Alt: %65.4
10.5 Üst: %23.6
10.5 Alt: %76.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.91 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %35.3
İY 4.5 Alt: %64.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.3 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %35.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21
Ev: 11.5 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.1 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.4
21.5 Alt: %55.6
23.5 Şut Üst: %28.6
23.5 Alt: %71.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.4
7.5 Alt: %54.6
8.5 İsabetli Üst: %31.8
8.5 Alt: %68.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBecerril Campos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Mansillés
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Becerril Campos (-0.25)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Atlético Mansillés (+0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.84
%54.3 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.19
%45.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.68 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| -1.25 | @5.06 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| -1.00 | @4.44 | %22.5 | %21.9 | @1.29 | %77.5 |
| -0.75 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.50 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| -0.25 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| 0.0 | @1.76 | %56.8 | %30.5 | @2.32 | %43.2 |
| +0.25 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.82 | %35.4 |
| +0.50 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +0.75 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.36 | %23.0 |
| +1.00 | @1.17 | %85.7 | %18.3 | @6.98 | %14.3 |
| +1.25 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.76 | %12.9 |
| +1.50 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.54 | %11.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.61 | %38.4 |
| +2.00 Ana Hat | @1.84 | %54.3 | %27.7 | @2.19 | %45.7 |
| +2.25 | @2.20 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.5 |
| +2.50 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| +2.75 | @3.08 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| +3.00 | @4.18 | %23.9 | %20.1 | @1.31 | %76.1 |
| +3.25 | @4.71 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| +3.50 | @5.23 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.4% | 9.8% | 5.6% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.8% | 14.3% | 6.9% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.9% | 8.1% | 4.2% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.2% | 3.3% | 1.7% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Becerril Campos — Son 5 Maç
M
vs Atlético Tordesillas (D)
2 - 1
B
vs Numancia II (E)
1 - 1
B
vs Cristo Atlético (D)
1 - 1
B
vs Villaralbo (E)
0 - 0
G
vs Colegios Diocesanos (D)
1 - 5
Atlético Mansillés — Son 5 Maç
B
vs Becerril Campos (E)
2 - 2
M
vs Becerril Campos (D)
1 - 0
B
vs Becerril Campos (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Atlético Mansillés | 2 - 2 | Becerril Campos |
| 09.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 1 - 0 | Atlético Mansillés |
| 29.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Atlético Mansillés | 1 - 1 | Becerril Campos |