Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 8 •
18.04.2026 — 17:15
La Virgen del Camino
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.46
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Becerril Campos
Elo: 1466λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%80
La Virgen del Camino - Becerril Campos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre La Virgen del Camino %45.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
La Virgen del Camino xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Becerril Campos xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.0
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%27.0
Çifte Şans 1X: %73.1
Çifte Şans X2: %55.0
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %73.0
1.5 Alt: %27.0
2.5 Üst: %46.6
2.5 Alt: %53.4
3.5 Üst: %25.1
3.5 Alt: %74.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.6
KG Yok
%48.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.4
1-0
%10.6
2-1
%9.1
0-0
%8.8
2-0
%8.4
0-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.3
İY X: %44.5
İY 2: %22.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.3
İY 0.5 Alt: %32.7
İY 1.5 Üst: %32.4
İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8
İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.02
+
Dep
4.04
=
Toplam
9.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.2
8.5 Alt: %44.8
9.5 Üst: %42.1
9.5 Alt: %57.9
10.5 Üst: %30.1
10.5 Alt: %69.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.31, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %40.4
İY 4.5 Alt: %59.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.3 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %30.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 13 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
8
Ev: 4.6 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.8
21.5 Alt: %41.2
23.5 Şut Üst: %42.1
23.5 Alt: %57.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.1
7.5 Alt: %46.0
8.5 İsabetli Üst: %40.1
8.5 Alt: %59.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLa Virgen del Camino
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Becerril Campos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
La Virgen del Camino (-0.25)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Becerril Campos (+0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -1.25 | @3.98 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| -1.00 | @3.47 | %28.8 | %22.5 | @1.40 | %71.2 |
| -0.75 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| -0.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| -0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| 0.0 | @1.60 | %62.4 | %28.2 | @2.66 | %37.6 |
| +0.25 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.18 | %31.4 |
| +0.50 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.70 | %27.0 |
| +0.75 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +1.00 | @1.15 | %87.3 | %16.4 | @7.86 | %12.7 |
| +1.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.63 | %11.6 |
| +1.50 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.40 | %10.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +2.00 | @1.58 | %63.1 | %26.5 | @2.71 | %36.9 |
| +2.25 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +2.50 | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| +2.75 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +3.00 | @3.17 | %31.6 | %21.6 | @1.46 | %68.4 |
| +3.25 | @3.60 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.50 | @4.04 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 7.6% | 4.6% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.6% | 13.4% | 6.7% | 2.4% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.5% | 9.1% | 4.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.1% | 4.4% | 2.4% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.6% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
La Virgen del Camino — Son 5 Maç
G
vs Becerril Campos (D)
1 - 2
B
vs Becerril Campos (E)
1 - 1
G
vs Becerril Campos (D)
0 - 2
B
vs Becerril Campos (E)
0 - 0
M
vs Becerril Campos (D)
2 - 1
Becerril Campos — Son 5 Maç
M
vs Atlético Mansillés (E)
0 - 2
M
vs Atlético Tordesillas (D)
2 - 1
B
vs Numancia II (E)
1 - 1
B
vs Cristo Atlético (D)
1 - 1
B
vs Villaralbo (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 1 - 2 | La Virgen del Camino |
| 15.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | La Virgen del Camino | 1 - 1 | Becerril Campos |
| 27.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 0 - 2 | La Virgen del Camino |
| 20.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | La Virgen del Camino | 0 - 0 | Becerril Campos |
| 03.12.2023 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 2 - 1 | La Virgen del Camino |
| 29.01.2023 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 2 - 1 | La Virgen del Camino |
| 25.09.2022 | Tercera División RFEF - Group 8 | La Virgen del Camino | 0 - 0 | Becerril Campos |
| 06.02.2021 | Tercera División RFEF - Group 8 | La Virgen del Camino | 0 - 0 | Becerril Campos |