Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 8 •
26.04.2026 — 19:00
Becerril Campos
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 0.97
2 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
UD Santa Marta
Elo: 1542λ (Beklenen Gol): 1.51
Model Güven Derecesi:
%80
Becerril Campos - UD Santa Marta mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.97, Dep: 1.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Santa Marta %49.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Becerril Campos xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
UD Santa Marta xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.97 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.2
X (Beraberlik)
%27.8
2 (Deplasman)
%49.0
Çifte Şans 1X: %51.0
Çifte Şans X2: %76.8
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7
0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.8
1.5 Alt: %28.3
2.5 Üst: %45.1
2.5 Alt: %54.9
3.5 Üst: %23.8
3.5 Alt: %76.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.2
KG Yok
%50.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
0-1
%11.8
0-2
%9.6
0-0
%9.3
1-2
%9.3
1-0
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.7
İY X: %44.7
İY 2: %35.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.5
İY 0.5 Alt: %33.5
İY 1.5 Üst: %31.3
İY 1.5 Alt: %68.7
İY 2.5 Üst: %10.2
İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.02
+
Dep
4.97
=
Toplam
9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.4
8.5 Alt: %45.6
9.5 Üst: %41.2
9.5 Alt: %58.8
10.5 Üst: %29.4
10.5 Alt: %70.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.14 Korner (Ev: 1.85, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %39.8
İY 4.5 Alt: %60.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.3 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %55.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.4
Ev: 9.9 • Dep: 12.4
İsabetli Şut
7.8
Ev: 3.5 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.8
21.5 Alt: %44.2
23.5 Şut Üst: %39.2
23.5 Alt: %60.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.8
7.5 Alt: %48.2
8.5 İsabetli Üst: %37.8
8.5 Alt: %62.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBecerril Campos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Santa Marta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Becerril Campos (+0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
UD Santa Marta (-0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.79 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -1.25 | @10.92 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.8 |
| -1.00 | @10.05 | %10.0 | %14.8 | @1.11 | %90.1 |
| -0.75 | @5.83 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -0.50 | @4.29 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| -0.25 | @3.70 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| 0.0 | @3.10 | %32.3 | %27.9 | @1.48 | %67.7 |
| +0.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| +0.50 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +0.75 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +1.00 | @1.49 | %67.1 | %23.7 | @3.04 | %32.9 |
| +1.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +1.50 | @1.34 | %74.9 | %0.0 | @3.98 | %25.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +2.00 | @1.63 | %61.2 | %26.8 | @2.58 | %38.8 |
| +2.25 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +2.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| +2.75 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| +3.00 | @3.36 | %29.8 | %21.4 | @1.42 | %70.2 |
| +3.25 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| +3.50 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.3% | 11.8% | 9.6% | 4.9% | 1.8% | 0.6% |
| 1 Gol | 7.2% | 13.2% | 9.3% | 4.7% | 1.8% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.9% | 5.9% | 4.5% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.9% | 1.4% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Becerril Campos — Son 5 Maç
G
vs La Virgen del Camino (D)
0 - 1
M
vs Atlético Mansillés (E)
0 - 2
M
vs Atlético Tordesillas (D)
2 - 1
B
vs Numancia II (E)
1 - 1
B
vs Cristo Atlético (D)
1 - 1
UD Santa Marta — Son 5 Maç
G
vs Becerril Campos (E)
5 - 0
G
vs Becerril Campos (D)
1 - 2
G
vs Becerril Campos (E)
2 - 1
M
vs Becerril Campos (D)
3 - 0
M
vs Becerril Campos (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | UD Santa Marta | 5 - 0 | Becerril Campos |
| 17.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 1 - 2 | UD Santa Marta |
| 01.12.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | UD Santa Marta | 2 - 1 | Becerril Campos |
| 14.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 3 - 0 | UD Santa Marta |
| 25.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 8 | UD Santa Marta | 1 - 2 | Becerril Campos |
| 15.01.2023 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 1 - 1 | UD Santa Marta |
| 10.09.2022 | Tercera División RFEF - Group 8 | UD Santa Marta | 1 - 1 | Becerril Campos |
| 20.01.2021 | Tercera División RFEF - Group 8 | Becerril Campos | 1 - 0 | UD Santa Marta |