Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Kosta Rika
Superliga •
08.03.2026 — 20:00
Flamurtari
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 1.30
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Vllaznia Shkodër
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%80
Flamurtari - Vllaznia Shkodër mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Flamurtari %40.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Flamurtari xG
1.60
Dengeli
Vllaznia Shkodër xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.2
X (Beraberlik)
%29.4
2 (Deplasman)
%30.4
Çifte Şans 1X: %69.6
Çifte Şans X2: %59.8
Çifte Şans 12: %70.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.2
1.5 Alt: %29.9
2.5 Üst: %43.1
2.5 Alt: %56.9
3.5 Üst: %22.2
3.5 Alt: %77.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.5
KG Yok
%50.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.9
1-0
%10.8
0-0
%10.0
0-1
%9.0
2-1
%8.4
2-0
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.0
İY X: %46.0
İY 2: %24.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.3
İY 0.5 Alt: %34.7
İY 1.5 Üst: %30.1
İY 1.5 Alt: %69.9
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.7
+
Dep
4.08
=
Toplam
8.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.6
8.5 Alt: %48.5
9.5 Üst: %38.4
9.5 Alt: %61.6
10.5 Üst: %26.9
10.5 Alt: %73.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.16, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %37.9
İY 4.5 Alt: %62.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.5 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %35.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 12 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.3 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.7
21.5 Alt: %48.3
23.5 Şut Üst: %35.2
23.5 Alt: %64.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.7
7.5 Alt: %50.3
8.5 İsabetli Üst: %35.9
8.5 Alt: %64.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFlamurtari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vllaznia Shkodër
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Flamurtari (-0.25)
@2.13
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vllaznia Shkodër (+0.25)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.41 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| -1.25 | @4.82 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -1.00 | @4.24 | %23.6 | %21.6 | @1.31 | %76.4 |
| -0.75 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| -0.50 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| -0.25 Ana Hat | @2.13 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| 0.0 | @1.76 | %56.9 | %29.5 | @2.32 | %43.1 |
| +0.25 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +0.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +0.75 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.26 | %23.5 |
| +1.00 | @1.18 | %85.0 | %18.1 | @6.67 | %15.0 |
| +1.25 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.40 | %13.5 |
| +1.50 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.14 | %12.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.89 | %34.7 |
| +2.00 | @1.70 | %58.9 | %27.2 | @2.43 | %41.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
| +2.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +2.75 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +3.00 | @3.61 | %27.7 | %21.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.25 | @4.09 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| +3.50 | @4.57 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 9.0% | 5.5% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.9% | 14.0% | 7.1% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.7% | 8.5% | 4.7% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.3% | 3.7% | 2.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.2% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Flamurtari — Son 5 Maç
M
vs Vllaznia Shkodër (D)
3 - 2
G
vs Vllaznia Shkodër (E)
1 - 0
B
vs FK Kukesi (D)
1 - 1
G
vs FK Kukesi (E)
2 - 0
G
vs FK Kukesi (D)
1 - 2
Vllaznia Shkodër — Son 5 Maç
G
vs Flamurtari (E)
3 - 2
M
vs Flamurtari (D)
1 - 0
G
vs Flamurtari (E)
4 - 0
G
vs Flamurtari (E)
3 - 0
M
vs Flamurtari (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.12.2025 | Superliga | Vllaznia Shkodër | 3 - 2 | Flamurtari |
| 29.10.2025 | Superliga | Flamurtari | 1 - 0 | Vllaznia Shkodër |
| 24.01.2024 | Cup | Vllaznia Shkodër | 4 - 0 | Flamurtari |
| 12.10.2022 | Cup | Vllaznia Shkodër | 3 - 0 | Flamurtari |
| 26.09.2022 | Cup | Flamurtari | 2 - 1 | Vllaznia Shkodër |
| 10.02.2022 | Cup | Vllaznia Shkodër | 1 - 0 | Flamurtari |
| 26.01.2022 | Cup | Flamurtari | 1 - 2 | Vllaznia Shkodër |
| 29.07.2020 | Superliga | Vllaznia Shkodër | 1 - 1 | Flamurtari |