Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
15.03.2026 — 14:00
Tres Cantos
Elo: 1474λ (Beklenen Gol): 1.54
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Carabanchel
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 0.97
Model Güven Derecesi:
%77
Tres Cantos - Carabanchel mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 0.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tres Cantos %49.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tres Cantos xG
1.91
Dengeli
Carabanchel xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.7
X (Beraberlik)
%27.4
2 (Deplasman)
%22.9
Çifte Şans 1X: %77.1
Çifte Şans X2: %50.3
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0
0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.6
1.5 Alt: %27.5
2.5 Üst: %46.1
2.5 Alt: %53.9
3.5 Üst: %24.6
3.5 Alt: %75.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.9
KG Yok
%50.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.0
1-0
%11.5
2-0
%9.6
2-1
%9.4
0-0
%9.0
0-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.1
İY X: %44.3
İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0
İY 0.5 Alt: %33.0
İY 1.5 Üst: %32.0
İY 1.5 Alt: %68.0
İY 2.5 Üst: %10.6
İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.19
+
Dep
3.81
=
Toplam
9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.5
8.5 Alt: %45.5
9.5 Üst: %41.3
9.5 Alt: %58.7
10.5 Üst: %29.4
10.5 Alt: %70.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.14 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %39.9
İY 4.5 Alt: %60.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.4 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %26.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 13.5 • Dep: 9.1
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.8 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.7
21.5 Alt: %42.3
23.5 Şut Üst: %41.0
23.5 Alt: %59.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.5
7.5 Alt: %46.5
8.5 İsabetli Üst: %39.5
8.5 Alt: %60.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTres Cantos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Carabanchel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Tres Cantos (-0.50)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Carabanchel (+0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -1.25 | @3.43 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| -1.00 | @2.97 | %33.7 | %23.7 | @1.51 | %66.3 |
| -0.75 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| -0.25 | @1.74 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| 0.0 | @1.47 | %68.2 | %27.6 | @3.15 | %31.8 |
| +0.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.7 |
| +0.50 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.34 | %23.0 |
| +0.75 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.90 | %17.0 |
| +1.00 | @1.11 | %90.1 | %14.6 | @10.15 | %9.9 |
| +1.25 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @11.01 | %9.1 |
| +1.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.88 | %8.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +2.00 | @1.60 | %62.4 | %26.6 | @2.66 | %37.6 |
| +2.25 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +2.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.2 |
| +2.75 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| +3.00 | @3.24 | %30.9 | %21.6 | @1.45 | %69.1 |
| +3.25 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| +3.50 | @4.13 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.0% | 7.0% | 3.8% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.6% | 13.1% | 5.9% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.7% | 9.4% | 4.6% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.0% | 4.8% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.9% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Tres Cantos — Son 5 Maç
M
vs Móstoles (D)
3 - 1
B
vs Carabanchel (D)
0 - 0
G
vs Carabanchel (E)
2 - 1
M
vs Carabanchel (D)
1 - 0
M
vs Carabanchel (D)
3 - 1
Carabanchel — Son 5 Maç
M
vs Galapagar (D)
2 - 1
B
vs Villanueva Pardillo (E)
0 - 0
B
vs Pozuelo Alarcón (D)
1 - 1
M
vs Trival Valderas (D)
1 - 0
M
vs AD Parla (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 0 - 0 | Tres Cantos |
| 23.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Tres Cantos | 2 - 1 | Carabanchel |
| 13.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 1 - 0 | Tres Cantos |
| 10.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 3 - 1 | Tres Cantos |
| 08.12.2021 | Tercera División RFEF - Group 7 | Tres Cantos | 3 - 2 | Carabanchel |