Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
28.03.2026 — 18:00
Alcorcón II
Elo: 1574λ (Beklenen Gol): 1.20
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Carabanchel
Elo: 1447λ (Beklenen Gol): 0.59
Model Güven Derecesi:
%80
Alcorcón II - Carabanchel mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 0.59 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Alcorcón II %49.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alcorcón II xG
1.55
Dengeli
Carabanchel xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.8
X (Beraberlik)
%32.6
2 (Deplasman)
%17.5
Çifte Şans 1X: %82.5
Çifte Şans X2: %50.2
Çifte Şans 12: %67.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.4
0.5 Alt: %17.6
1.5 Üst: %54.3
1.5 Alt: %45.7
2.5 Üst: %26.6
2.5 Alt: %73.4
3.5 Üst: %10.7
3.5 Alt: %89.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%32.1
KG Yok
%67.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%19.1
0-0
%17.6
1-1
%12.8
2-0
%11.9
0-1
%9.0
2-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.5
İY X: %52.4
İY 2: %14.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.8
İY 0.5 Alt: %45.2
İY 1.5 Üst: %19.8
İY 1.5 Alt: %80.2
İY 2.5 Üst: %4.8
İY 2.5 Alt: %95.2
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.49
+
Dep
3
=
Toplam
7.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.6
8.5 Alt: %66.4
9.5 Üst: %22.2
9.5 Alt: %77.8
10.5 Üst: %13.6
10.5 Alt: %86.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.44 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.38)
İY 4.5 Üst: %26.4
İY 4.5 Alt: %73.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.0 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %23.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.1
Ev: 11.3 • Dep: 6.8
İsabetli Şut
6.4
Ev: 4 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.9
21.5 Alt: %79.1
23.5 Şut Üst: %10.7
23.5 Alt: %89.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.7
7.5 Alt: %69.3
8.5 İsabetli Üst: %19.2
8.5 Alt: %80.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlcorcón II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Carabanchel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alcorcón II (-0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Carabanchel (+0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.41 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| -1.25 | @3.81 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| -1.00 | @3.22 | %31.1 | %27.1 | @1.45 | %68.9 |
| -0.75 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| -0.50 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| -0.25 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| 0.0 | @1.35 | %73.9 | %32.7 | @3.84 | %26.1 |
| +0.25 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.77 | %21.0 |
| +0.50 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.70 | %17.5 |
| +0.75 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.47 | %11.8 |
| +1.00 | @1.05 | %94.8 | %13.0 | @19.24 | %5.2 |
| +1.25 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.68 | %4.8 |
| +1.50 | @1.05 | %95.5 | %0.0 | @22.12 | %4.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +2.00 | @2.73 | %36.7 | %27.7 | @1.58 | %63.3 |
| +2.25 | @3.25 | %30.8 | %0.0 | @1.44 | %69.2 |
| +2.50 | @3.77 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.5 |
| +2.75 | @4.96 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| +3.00 | @7.96 | %12.6 | %16.0 | @1.14 | %87.4 |
| +3.25 | @8.71 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| +3.50 | @9.47 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.6% | 9.1% | 3.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 19.1% | 12.8% | 3.5% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.0% | 7.1% | 2.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.8% | 2.8% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.4% | 0.8% | 0.3% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Alcorcón II — Son 5 Maç
G
vs Móstoles (D)
0 - 1
B
vs SS Reyes II (E)
0 - 0
G
vs Racing Madrid (D)
1 - 2
G
vs Carabanchel (D)
2 - 3
M
vs Cala Pozuelo (D)
4 - 1
Carabanchel — Son 5 Maç
B
vs Alcobendas Sport (E)
0 - 0
M
vs Tres Cantos (D)
1 - 0
M
vs Galapagar (D)
2 - 1
B
vs Villanueva Pardillo (E)
0 - 0
B
vs Pozuelo Alarcón (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 2 - 3 | Alcorcón II |
| 30.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 2 - 1 | Alcorcón II |
| 16.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcorcón II | 1 - 0 | Carabanchel |
| 27.03.2022 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 0 - 3 | Alcorcón II |
| 28.11.2021 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcorcón II | 2 - 0 | Carabanchel |
| 21.03.2021 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcorcón II | 4 - 2 | Carabanchel |
| 20.12.2020 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 1 - 1 | Alcorcón II |
| 02.02.2020 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 1 - 2 | Alcorcón II |