Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 7 • 25.04.2026 — 18:00

Leganés II

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 1.34
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Carabanchel

Elo: 1508
λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Leganés II - Carabanchel mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.34, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Leganés II %45.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Leganés II xG 1.60
Dengeli
Carabanchel xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.3
X (Beraberlik) %29.8
2 (Deplasman) %24.9

Çifte Şans 1X: %75.1
Çifte Şans X2: %54.7
Çifte Şans 12: %70.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.6 0.5 Alt: %11.4
1.5 Üst: %67.1 1.5 Alt: %32.9
2.5 Üst: %39.5 2.5 Alt: %60.5
3.5 Üst: %19.4 3.5 Alt: %80.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.5
KG Yok %54.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.8
1-0
%12.9
0-0
%11.3
2-0
%9.3
0-1
%8.6
2-1
%8.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.7 İY X: %47.1 İY 2: %20.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.2 İY 0.5 Alt: %36.8
İY 1.5 Üst: %27.8 İY 1.5 Alt: %72.2
İY 2.5 Üst: %8.4 İY 2.5 Alt: %91.7
İY 3.5 Üst: %2.0 İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.78
+
Dep 3.71
=
Toplam 8.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.5 8.5 Alt: %52.5
9.5 Üst: %34.6 9.5 Alt: %65.5
10.5 Üst: %23.5 10.5 Alt: %76.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.9 Korner (Ev: 2.2, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %35.3 İY 4.5 Alt: %64.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.6 | Eşit: %13.1 | Dep: %29.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21
Ev: 12.2 • Dep: 8.8
İsabetli Şut 7.4
Ev: 4.3 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.6 21.5 Alt: %55.4
23.5 Şut Üst: %28.7 23.5 Alt: %71.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.6 7.5 Alt: %54.4
8.5 İsabetli Üst: %32.0 8.5 Alt: %68.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Leganés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Carabanchel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Leganés II (-0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Carabanchel (+0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.84
%54.4 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.19
%45.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.63 %21.6 %0.0 @1.28 %78.4
-1.25 @4.08 %24.5 %0.0 @1.32 %75.5
-1.00 @3.54 %28.3 %23.6 @1.39 %71.7
-0.75 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
-0.50 @2.21 %45.2 %0.0 @1.83 %54.8
-0.25 Ana Hat @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %46.9
0.0 @1.55 %64.4 %29.9 @2.81 %35.6
+0.25 @1.41 %70.7 %0.0 @3.41 %29.3
+0.50 @1.33 %75.1 %0.0 @4.01 %24.9
+0.75 @1.23 %81.6 %0.0 @5.43 %18.4
+1.00 @1.12 %89.4 %16.0 @9.41 %10.6
+1.25 @1.11 %90.3 %0.0 @10.30 %9.7
+1.50 @1.10 %91.1 %0.0 @11.20 %8.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+2.00 Ana Hat @1.84 %54.4 %27.7 @2.19 %45.6
+2.25 @2.19 %45.6 %0.0 @1.84 %54.4
+2.50 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
+2.75 @3.08 %32.5 %0.0 @1.48 %67.5
+3.00 @4.17 %24.0 %20.2 @1.32 %76.0
+3.25 @4.70 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
+3.50 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.4% 8.7% 4.5% 1.4% 0.3% 0.1%
1 Gol 13.0% 13.9% 6.0% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.3% 8.6% 4.0% 1.2% 0.3% 0.1%
3 Gol 4.2% 3.9% 1.8% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.4% 1.3% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.3% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
Leganés II — Son 5 Maç
G vs Alcobendas Sport (D)
0 - 1
G vs Alcobendas Sport (D)
1 - 2
G vs Alcobendas Sport (E)
4 - 0
B vs Alcobendas Sport (D)
1 - 1
M vs Alcobendas Sport (E)
1 - 2
Carabanchel — Son 5 Maç
M vs Trival Valderas (E)
0 - 1
B vs Torrejón (D)
1 - 1
G vs AD Parla (E)
3 - 1
B vs Alcorcón II (D)
1 - 1
B vs Alcobendas Sport (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.