Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
03.05.2026 — 12:30
Carabanchel
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.03
3 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Pozuelo Alarcón
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%77
Carabanchel - Pozuelo Alarcón mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Carabanchel %38.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Carabanchel xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pozuelo Alarcón xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.6
X (Beraberlik)
%34.1
2 (Deplasman)
%27.3
Çifte Şans 1X: %72.7
Çifte Şans X2: %61.4
Çifte Şans 12: %65.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.3
0.5 Alt: %16.7
1.5 Üst: %56.2
1.5 Alt: %43.8
2.5 Üst: %28.3
2.5 Alt: %71.7
3.5 Üst: %11.7
3.5 Alt: %88.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.0
KG Yok
%63.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.7
1-0
%15.2
1-1
%14.3
0-1
%11.9
2-0
%8.3
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.2
İY X: %52.4
İY 2: %20.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.0
İY 0.5 Alt: %44.0
İY 1.5 Üst: %20.9
İY 1.5 Alt: %79.1
İY 2.5 Üst: %5.2
İY 2.5 Alt: %94.8
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.15
+
Dep
3.49
=
Toplam
7.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.7
8.5 Alt: %64.3
9.5 Üst: %24.0
9.5 Alt: %76.0
10.5 Üst: %15.0
10.5 Alt: %85.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.51 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.6)
İY 4.5 Üst: %27.7
İY 4.5 Alt: %72.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.3 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %33.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.5
Ev: 10.3 • Dep: 8.2
İsabetli Şut
6.5
Ev: 3.7 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %23.7
21.5 Alt: %76.3
23.5 Şut Üst: %12.5
23.5 Alt: %87.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.4
7.5 Alt: %67.6
8.5 İsabetli Üst: %20.6
8.5 Alt: %79.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCarabanchel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pozuelo Alarcón
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Carabanchel (-0.25)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pozuelo Alarcón (+0.25)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.96
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.46 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| -1.25 | @5.71 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| -1.00 | @4.97 | %20.1 | %23.1 | @1.25 | %79.9 |
| -0.75 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| -0.50 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| 0.0 | @1.71 | %58.5 | %34.1 | @2.41 | %41.5 |
| +0.25 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +0.50 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +0.75 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.98 | %20.1 |
| +1.00 | @1.13 | %88.8 | %18.2 | @8.95 | %11.2 |
| +1.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.95 | %10.1 |
| +1.50 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.94 | %9.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| +2.00 | @2.55 | %39.2 | %27.9 | @1.64 | %60.8 |
| +2.25 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| +2.50 | @3.54 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| +2.75 | @4.60 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| +3.00 | @7.17 | %13.9 | %16.6 | @1.16 | %86.1 |
| +3.25 | @7.89 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| +3.50 | @8.60 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.7% | 11.9% | 5.3% | 1.5% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.2% | 14.3% | 5.5% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.3% | 6.8% | 2.8% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.9% | 2.4% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Carabanchel — Son 5 Maç
G
vs Leganés II (D)
0 - 1
M
vs Trival Valderas (E)
0 - 1
B
vs Torrejón (D)
1 - 1
G
vs AD Parla (E)
3 - 1
B
vs Alcorcón II (D)
1 - 1
Pozuelo Alarcón — Son 5 Maç
B
vs Carabanchel (E)
1 - 1
B
vs Carabanchel (D)
0 - 0
M
vs Carabanchel (E)
0 - 1
B
vs Carabanchel (D)
2 - 2
M
vs Carabanchel (E)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 7 | Pozuelo Alarcón | 1 - 1 | Carabanchel |
| 16.02.2022 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 0 - 0 | Pozuelo Alarcón |
| 17.10.2021 | Tercera División RFEF - Group 7 | Pozuelo Alarcón | 0 - 1 | Carabanchel |
| 25.04.2021 | Tercera División RFEF - Group 7 | Carabanchel | 2 - 2 | Pozuelo Alarcón |
| 04.04.2021 | Tercera División RFEF - Group 7 | Pozuelo Alarcón | 2 - 4 | Carabanchel |
| 05.01.2020 | Tercera División RFEF - Group 7 | Pozuelo Alarcón | 2 - 1 | Carabanchel |