Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 5 •
11.01.2026 — 14:00
Mollerussa
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 1.30
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Europa II
Elo: 1550λ (Beklenen Gol): 2.13
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Mollerussa - Europa II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 2.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Europa II %55.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mollerussa xG
1.60
Dengeli
Europa II xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.3
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%55.6
Çifte Şans 1X: %44.4
Çifte Şans X2: %77.7
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.3
1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.6
2.5 Alt: %33.4
3.5 Üst: %44.8
3.5 Alt: %55.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.8
KG Yok
%35.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
1-2
%9.6
0-2
%7.3
1-3
%6.8
0-1
%6.2
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.9
İY X: %37.1
İY 2: %42.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.7
İY 0.5 Alt: %22.3
İY 1.5 Üst: %46.4
İY 1.5 Alt: %53.6
İY 2.5 Üst: %19.9
İY 2.5 Alt: %80.1
İY 3.5 Üst: %6.8
İY 3.5 Alt: %93.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.7
+
Dep
6.29
=
Toplam
11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.8
8.5 Alt: %23.2
9.5 Üst: %65.9
9.5 Alt: %34.1
10.5 Üst: %54.0
10.5 Alt: %46.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.06 Korner (Ev: 2.16, Dep: 2.89)
İY 4.5 Üst: %57.0
İY 4.5 Alt: %43.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %26.3 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %62.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.2
Ev: 12 • Dep: 16.2
İsabetli Şut
9.8
Ev: 4.3 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.0
21.5 Alt: %10.0
23.5 Şut Üst: %80.9
23.5 Alt: %19.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.2
7.5 Alt: %23.8
8.5 İsabetli Üst: %64.6
8.5 Alt: %35.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMollerussa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Europa II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mollerussa (+0.75)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Europa II (-0.75)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.51 | %9.5 | %0.0 | @1.11 | %90.5 |
| -1.25 | @9.82 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| -1.00 | @9.13 | %11.0 | %13.1 | @1.12 | %89.1 |
| -0.75 | @5.81 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -0.50 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -0.25 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| 0.0 | @3.42 | %29.2 | %22.6 | @1.41 | %70.8 |
| +0.25 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| +0.50 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| +0.75 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| +1.00 | @1.73 | %57.9 | %21.9 | @2.37 | %42.1 |
| +1.25 | @1.59 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %37.0 |
| +1.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.4 | %0.0 | @6.42 | %15.6 |
| +2.00 | @1.21 | %82.5 | %20.2 | @5.70 | %17.6 |
| +2.25 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +2.50 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +2.75 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +3.00 | @1.79 | %56.0 | %22.3 | @2.27 | %44.0 |
| +3.25 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +3.50 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 6.4% | 7.5% | 5.3% | 2.8% | 1.2% |
| 1 Gol | 3.6% | 9.9% | 9.8% | 6.9% | 3.7% | 1.6% |
| 2 Gol | 2.8% | 6.0% | 6.4% | 4.5% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 1.2% | 2.6% | 2.8% | 2.0% | 1.0% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Mollerussa — Son 5 Maç
M
vs Europa II (D)
3 - 1
M
vs Europa II (E)
1 - 3
Europa II — Son 5 Maç
G
vs Mollerussa (E)
3 - 1
G
vs Mollerussa (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 5 | Europa II | 3 - 1 | Mollerussa |
| 24.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 5 | Mollerussa | 1 - 3 | Europa II |