Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 27.02.2026 — 15:30

Tampines Rovers

Elo: 1576
λ (Beklenen Gol): 2.28
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Hougang United

Elo: 1428
λ (Beklenen Gol): 1.96
Model Güven Derecesi:
%80
Tampines Rovers - Hougang United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.28, Dep: 1.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tampines Rovers %45.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tampines Rovers xG 2.35
Dengeli
Hougang United xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.5
X (Beraberlik) %20.9
2 (Deplasman) %33.6

Çifte Şans 1X: %66.4
Çifte Şans X2: %54.5
Çifte Şans 12: %79.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0 0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.9 1.5 Alt: %7.1
2.5 Üst: %79.4 2.5 Alt: %20.6
3.5 Üst: %61.1 3.5 Alt: %39.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %77.5
KG Yok %22.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.4
2-2
%7.2
1-1
%7.0
1-2
%6.3
3-1
%5.6
3-2
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.8 İY X: %33.9 İY 2: %29.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.0 İY 0.5 Alt: %16.0
İY 1.5 Üst: %57.5 İY 1.5 Alt: %42.5
İY 2.5 Üst: %29.3 İY 2.5 Alt: %70.7
İY 3.5 Üst: %12.1 İY 3.5 Alt: %87.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.46
+
Dep 5.66
=
Toplam 12.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.3 8.5 Alt: %14.7
9.5 Üst: %76.9 9.5 Alt: %23.1
10.5 Üst: %66.6 10.5 Alt: %33.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.58 Korner (Ev: 2.97, Dep: 2.61)
İY 4.5 Üst: %65.5 İY 4.5 Alt: %34.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.3 | Eşit: %11.3 | Dep: %35.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.7
Ev: 17.3 • Dep: 14.4
İsabetli Şut 11.1
Ev: 6.2 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.1 21.5 Alt: %2.9
23.5 Şut Üst: %93.3 23.5 Alt: %6.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.3 7.5 Alt: %13.7
8.5 İsabetli Üst: %77.6 8.5 Alt: %22.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Tampines Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hougang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Tampines Rovers (-0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hougang United (+0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.89 %25.7 %0.0 @1.35 %74.3
-1.25 @3.52 %28.4 %0.0 @1.40 %71.6
-1.00 @3.15 %31.7 %18.9 @1.46 %68.3
-0.75 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.1
-0.50 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
-0.25 Ana Hat @2.00 %50.1 %0.0 @2.00 %49.9
0.0 @1.75 %57.1 %21.8 @2.33 %42.9
+0.25 @1.60 %62.3 %0.0 @2.65 %37.7
+0.50 @1.51 %66.4 %0.0 @2.98 %33.6
+0.75 @1.38 %72.3 %0.0 @3.61 %27.7
+1.00 @1.26 %79.3 %16.2 @4.82 %20.8
+1.25 @1.23 %81.1 %0.0 @5.28 %18.9
+1.50 @1.21 %82.6 %0.0 @5.75 %17.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.09 %92.0 %0.0 @12.51 %8.0
+2.00 @1.09 %91.4 %14.1 @11.56 %8.7
+2.25 @1.18 %84.4 %0.0 @6.42 %15.6
+2.50 @1.27 %78.5 %0.0 @4.65 %21.5
+2.75 @1.31 %76.2 %0.0 @4.20 %23.8
+3.00 @1.36 %73.4 %19.2 @3.76 %26.6
+3.25 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
+3.50 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.0% 2.5% 2.9% 1.9% 0.9% 0.4%
1 Gol 2.9% 7.3% 6.6% 4.3% 2.1% 0.8%
2 Gol 3.9% 7.7% 7.5% 4.9% 2.4% 0.9%
3 Gol 3.0% 5.8% 5.7% 3.7% 1.8% 0.7%
4 Gol 1.7% 3.3% 3.2% 2.1% 1.0% 0.4%
5 Gol 0.8% 1.5% 1.5% 1.0% 0.5% 0.2%
Tampines Rovers — Son 5 Maç
G vs Hougang United (D)
1 - 2
G vs Hougang United (D)
1 - 4
G vs Hougang United (D)
1 - 5
M vs Hougang United (E)
2 - 4
B vs Hougang United (D)
1 - 1
Hougang United — Son 5 Maç
G vs Tanjong Pagar (E)
3 - 0
G vs Tanjong Pagar (D)
2 - 3
M vs Tampines Rovers (E)
1 - 2
B vs Tanjong Pagar (D)
1 - 1
M vs Tampines Rovers (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.10.2025 Premier League Hougang United 1 - 2 Tampines Rovers
02.05.2025 Premier League Hougang United 1 - 4 Tampines Rovers
29.03.2025 Cup Hougang United 1 - 5 Tampines Rovers
25.01.2025 Premier League Tampines Rovers 2 - 4 Hougang United
30.08.2024 Premier League Hougang United 1 - 1 Tampines Rovers
30.06.2024 Premier League Tampines Rovers 5 - 1 Hougang United
06.07.2023 Premier League Hougang United 0 - 1 Tampines Rovers
10.06.2023 Premier League Tampines Rovers 2 - 0 Hougang United