Spain
Tercera División RFEF - Group 5 •
11.01.2026 — 14:00
Montañesa
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 1.07
3 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Peralada
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%80
Montañesa - Peralada mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Montañesa %37.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montañesa xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Peralada xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.0
X (Beraberlik)
%32.7
2 (Deplasman)
%30.3
Çifte Şans 1X: %69.7
Çifte Şans X2: %63.0
Çifte Şans 12: %67.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.6
0.5 Alt: %14.5
1.5 Üst: %60.6
1.5 Alt: %39.4
2.5 Üst: %32.5
2.5 Alt: %67.5
3.5 Üst: %14.4
3.5 Alt: %85.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.0
KG Yok
%59.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%14.4
1-0
%13.3
0-1
%11.6
2-0
%7.7
2-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.8
İY X: %50.4
İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.9
İY 0.5 Alt: %41.1
İY 1.5 Üst: %23.5
İY 1.5 Alt: %76.5
İY 2.5 Üst: %6.3
İY 2.5 Alt: %93.7
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.23
+
Dep
3.74
=
Toplam
7.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.3
8.5 Alt: %59.7
9.5 Üst: %28.0
9.5 Alt: %72.0
10.5 Üst: %18.1
10.5 Alt: %81.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.67 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %30.6
İY 4.5 Alt: %69.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.7 |
Eşit: %14.2 |
Dep: %36.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.5
Ev: 10.6 • Dep: 8.9
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.8 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %31.2
21.5 Alt: %68.8
23.5 Şut Üst: %17.9
23.5 Alt: %82.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.3
7.5 Alt: %62.7
8.5 İsabetli Üst: %24.6
8.5 Alt: %75.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMontañesa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Peralada
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Montañesa (0.0)
@1.82
%55.0 İhtimal
İade (Push): %32.8
Peralada (+0.00)
@2.22
%45.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.18
%45.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.63 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
| -1.25 | @5.90 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.00 | @5.18 | %19.3 | %21.9 | @1.24 | %80.7 |
| -0.75 | @3.42 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| -0.50 | @2.71 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| -0.25 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| 0.0 Ana Hat | @1.82 | %55.0 | %32.8 | @2.22 | %45.1 |
| +0.25 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| +0.50 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +0.75 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
| +1.00 | @1.16 | %86.2 | %19.1 | @7.24 | %13.8 |
| +1.25 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.09 | %12.4 |
| +1.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.95 | %11.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +2.00 | @2.21 | %45.2 | %28.1 | @1.82 | %54.8 |
| +2.25 | @2.65 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| +2.50 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| +2.75 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| +3.00 | @5.71 | %17.5 | %18.1 | @1.21 | %82.5 |
| +3.25 | @6.35 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| +3.50 | @6.98 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.5% | 11.6% | 5.9% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.3% | 14.5% | 6.3% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.7% | 7.2% | 3.4% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.7% | 2.6% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Montañesa — Son 5 Maç
B
vs Peralada (D)
1 - 1
B
vs Peralada (E)
0 - 0
M
vs Peralada (D)
2 - 0
B
vs Peralada (E)
0 - 0
M
vs Peralada (D)
1 - 0
Peralada — Son 5 Maç
B
vs Montañesa (E)
1 - 1
B
vs Montañesa (D)
0 - 0
G
vs Pobla Mafumet (D)
0 - 1
G
vs Montañesa (E)
2 - 0
G
vs Pobla Mafumet (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 5 | Peralada | 1 - 1 | Montañesa |
| 17.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 5 | Montañesa | 0 - 0 | Peralada |
| 24.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 5 | Peralada | 2 - 0 | Montañesa |
| 05.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 5 | Montañesa | 0 - 0 | Peralada |
| 12.02.2023 | Tercera División RFEF - Group 5 | Peralada | 1 - 0 | Montañesa |
| 16.10.2022 | Tercera División RFEF - Group 5 | Montañesa | 2 - 0 | Peralada |
| 16.05.2021 | Tercera División RFEF - Group 5 | Peralada | 2 - 0 | Montañesa |
| 11.04.2021 | Tercera División RFEF - Group 5 | Montañesa | 2 - 2 | Peralada |