Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 18.01.2026 — 17:45

Celta de Vigo III

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.94
5 - 0
Tamamlandı
İY: 4 - 0

Noia

Elo: 1471
λ (Beklenen Gol): 2.11
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Celta de Vigo III - Noia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.94, Dep: 2.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Noia %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Celta de Vigo III xG 2.31
Dengeli
Noia xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.0
X (Beraberlik) %21.6
2 (Deplasman) %42.4

Çifte Şans 1X: %57.6
Çifte Şans X2: %64.0
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6 0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.7 1.5 Alt: %8.3
2.5 Üst: %76.9 2.5 Alt: %23.1
3.5 Üst: %57.6 3.5 Alt: %42.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %75.8
KG Yok %24.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%7.7
1-2
%7.5
2-2
%7.3
2-1
%6.9
1-3
%5.3
2-3
%5.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.6 İY X: %34.8 İY 2: %34.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.7 İY 0.5 Alt: %17.3
İY 1.5 Üst: %55.2 İY 1.5 Alt: %44.9
İY 2.5 Üst: %27.2 İY 2.5 Alt: %72.8
İY 3.5 Üst: %10.8 İY 3.5 Alt: %89.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.99
+
Dep 6.25
=
Toplam 12.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.0 8.5 Alt: %14.0
9.5 Üst: %77.8 9.5 Alt: %22.2
10.5 Üst: %67.7 10.5 Alt: %32.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.63 Korner (Ev: 2.75, Dep: 2.88)
İY 4.5 Üst: %66.2 İY 4.5 Alt: %33.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.2 | Eşit: %11.5 | Dep: %47.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.9
Ev: 15.9 • Dep: 16.1
İsabetli Şut 11.2
Ev: 5.6 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.4 21.5 Alt: %2.7
23.5 Şut Üst: %93.8 23.5 Alt: %6.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.7 7.5 Alt: %13.4
8.5 İsabetli Üst: %78.1 8.5 Alt: %21.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Celta de Vigo III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Noia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Celta de Vigo III (+0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Noia (-0.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.32 %18.8 %0.0 @1.23 %81.2
-1.25 @4.87 %20.5 %0.0 @1.26 %79.5
-1.00 @4.42 %22.6 %17.0 @1.29 %77.4
-0.75 @3.35 %29.8 %0.0 @1.43 %70.2
-0.50 @2.79 %35.8 %0.0 @1.56 %64.2
-0.25 @2.48 %40.3 %0.0 @1.68 %59.7
0.0 @2.17 %46.1 %22.3 @1.86 %53.9
+0.25 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
+0.50 @1.72 %58.1 %0.0 @2.39 %41.9
+0.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %35.9
+1.00 @1.40 %71.4 %18.6 @3.49 %28.6
+1.25 @1.35 %74.3 %0.0 @3.89 %25.7
+1.50 @1.30 %76.7 %0.0 @4.29 %23.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.10 %90.7 %0.0 @10.77 %9.3
+2.00 @1.11 %89.9 %15.4 @9.87 %10.1
+2.25 @1.21 %82.4 %0.0 @5.68 %17.6
+2.50 @1.31 %76.1 %0.0 @4.18 %23.9
+2.75 @1.36 %73.4 %0.0 @3.76 %26.6
+3.00 @1.43 %70.1 %20.0 @3.34 %29.9
+3.25 @1.61 %62.3 %0.0 @2.65 %37.7
+3.50 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.4% 3.3% 4.0% 2.8% 1.5% 0.6%
1 Gol 3.0% 7.9% 7.8% 5.5% 2.9% 1.2%
2 Gol 3.4% 7.2% 7.6% 5.3% 2.8% 1.2%
3 Gol 2.2% 4.6% 4.9% 3.4% 1.8% 0.8%
4 Gol 1.1% 2.2% 2.4% 1.7% 0.9% 0.4%
5 Gol 0.4% 0.9% 0.9% 0.6% 0.3% 0.1%
Celta de Vigo III — Son 5 Maç
M vs Villalbés (D)
1 - 0
G vs Cambados (D)
0 - 1
B vs Villalbés (D)
0 - 0
B vs Noia (E)
3 - 3
M vs Villalbés (E)
1 - 2
Noia — Son 5 Maç
G vs Cambados (E)
2 - 1
B vs Celta de Vigo III (D)
3 - 3
G vs Celta de Vigo III (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.03.2025 Tercera División RFEF - Group 1 Celta de Vigo III 3 - 3 Noia
27.10.2024 Tercera División RFEF - Group 1 Noia 2 - 1 Celta de Vigo III