Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
25.04.2026 — 19:00
Noia
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 0.94
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Celtiga
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Noia - Celtiga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.94, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Celtiga %47.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %42.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Noia xG
1.24
Dengeli
Celtiga xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.1
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%47.0
Çifte Şans 1X: %53.0
Çifte Şans X2: %75.9
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5
0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.2
1.5 Alt: %30.9
2.5 Üst: %41.9
2.5 Alt: %58.1
3.5 Üst: %21.2
3.5 Alt: %78.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.1
KG Yok
%52.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
0-1
%12.5
0-0
%10.4
0-2
%9.5
1-2
%8.9
1-0
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.0
İY X: %46.1
İY 2: %34.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.7
İY 0.5 Alt: %35.4
İY 1.5 Üst: %29.3
İY 1.5 Alt: %70.7
İY 2.5 Üst: %9.1
İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.98
+
Dep
4.76
=
Toplam
8.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.9
8.5 Alt: %49.1
9.5 Üst: %37.8
9.5 Alt: %62.2
10.5 Üst: %26.4
10.5 Alt: %73.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.02 Korner (Ev: 1.83, Dep: 2.19)
İY 4.5 Üst: %37.5
İY 4.5 Alt: %62.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.0 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %53.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.6
Ev: 9.8 • Dep: 11.8
İsabetli Şut
7.5
Ev: 3.5 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.5
21.5 Alt: %50.5
23.5 Şut Üst: %33.1
23.5 Alt: %66.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.0
7.5 Alt: %52.0
8.5 İsabetli Üst: %34.3
8.5 Alt: %65.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNoia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Celtiga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Noia (+0.50)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Celtiga (-0.50)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.48 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
| -1.25 | @10.59 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -1.00 | @9.71 | %10.3 | %15.5 | @1.11 | %89.7 |
| -0.75 | @5.61 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
| -0.50 | @4.14 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -0.25 | @3.54 | %28.3 | %0.0 | @1.39 | %71.7 |
| 0.0 | @2.94 | %34.0 | %29.0 | @1.52 | %66.0 |
| +0.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| +0.50 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| +0.75 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +1.00 | @1.44 | %69.7 | %23.7 | @3.30 | %30.4 |
| +1.25 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +1.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.32 | %23.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +2.00 | @1.74 | %57.4 | %27.4 | @2.35 | %42.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +2.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
| +2.75 | @2.86 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.00 | @3.79 | %26.4 | %20.8 | @1.36 | %73.6 |
| +3.25 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
| +3.50 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.5% | 12.5% | 9.5% | 4.5% | 1.6% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.0% | 13.6% | 9.0% | 4.2% | 1.5% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.2% | 6.0% | 4.2% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.9% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Noia — Son 5 Maç
G
vs Cambados (D)
0 - 3
M
vs Boiro (E)
0 - 2
M
vs Barco (D)
1 - 0
M
vs Atlético Arteixo (D)
1 - 0
B
vs Compostela (E)
1 - 1
Celtiga — Son 5 Maç
M
vs Barbadás (D)
3 - 2
M
vs Alondras (E)
0 - 1
G
vs CD Lugo B (D)
1 - 2
M
vs Arosa (E)
3 - 4
M
vs Alondras (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.