Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
03.05.2026 — 13:30
Silva
Elo: 1516λ (Beklenen Gol): 1.27
5 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Noia
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 0.87
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Silva - Noia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 0.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Silva %44.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Silva xG
1.60
Dengeli
Noia xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.7
X (Beraberlik)
%30.9
2 (Deplasman)
%24.5
Çifte Şans 1X: %75.5
Çifte Şans X2: %55.3
Çifte Şans 12: %69.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.1
0.5 Alt: %12.9
1.5 Üst: %63.8
1.5 Alt: %36.2
2.5 Üst: %35.9
2.5 Alt: %64.1
3.5 Üst: %16.7
3.5 Alt: %83.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.6
KG Yok
%57.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%14.0
1-1
%14.0
0-0
%12.8
2-0
%9.5
0-1
%9.3
2-1
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8
İY X: %48.6
İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.0
İY 0.5 Alt: %39.0
İY 1.5 Üst: %25.5
İY 1.5 Alt: %74.5
İY 2.5 Üst: %7.3
İY 2.5 Alt: %92.7
İY 3.5 Üst: %1.6
İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.63
+
Dep
3.58
=
Toplam
8.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.7
8.5 Alt: %56.4
9.5 Üst: %31.0
9.5 Alt: %69.1
10.5 Üst: %20.5
10.5 Alt: %79.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.78 Korner (Ev: 2.13, Dep: 1.65)
İY 4.5 Üst: %32.8
İY 4.5 Alt: %67.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.4 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %29.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.2
Ev: 11.8 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
7.1
Ev: 4.2 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %37.5
21.5 Alt: %62.5
23.5 Şut Üst: %22.7
23.5 Alt: %77.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.3
7.5 Alt: %58.7
8.5 İsabetli Üst: %28.2
8.5 Alt: %71.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSilva
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Noia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Silva (-0.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Noia (+0.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.85 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -1.25 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.00 | @3.69 | %27.1 | %24.0 | @1.37 | %72.9 |
| -0.75 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| -0.50 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.4 |
| -0.25 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
| 0.0 | @1.55 | %64.5 | %30.9 | @2.82 | %35.5 |
| +0.25 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +0.50 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
| +0.75 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.59 | %17.9 |
| +1.00 | @1.11 | %90.0 | %16.1 | @9.99 | %10.0 |
| +1.25 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.95 | %9.1 |
| +1.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.91 | %8.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +2.00 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %28.0 | @1.98 | %50.4 |
| +2.25 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| +2.50 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.56 | %64.3 |
| +2.75 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| +3.00 | @4.89 | %20.5 | %19.2 | @1.26 | %79.5 |
| +3.25 | @5.47 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| +3.50 | @6.05 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.9% | 9.3% | 4.5% | 1.3% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.1% | 14.0% | 5.6% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.5% | 8.2% | 3.6% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.0% | 3.5% | 1.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Silva — Son 5 Maç
G
vs Barbadás (E)
3 - 1
M
vs CD Lugo B (E)
0 - 1
B
vs Boiro (E)
1 - 1
M
vs Boiro (D)
1 - 0
M
vs Boiro (D)
4 - 2
Noia — Son 5 Maç
G
vs Celtiga (E)
3 - 0
G
vs Cambados (D)
0 - 3
M
vs Boiro (E)
0 - 2
M
vs Barco (D)
1 - 0
M
vs Atlético Arteixo (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.