Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 16 •
12.04.2026 — 18:00
Peña Balsamaiso
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 0.87
2 - 5
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Haro Deportivo
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.55
Model Güven Derecesi:
%80
Peña Balsamaiso - Haro Deportivo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.87, Dep: 1.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Haro Deportivo %52.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Peña Balsamaiso xG
1.20
Dengeli
Haro Deportivo xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.2
X (Beraberlik)
%27.3
2 (Deplasman)
%52.5
Çifte Şans 1X: %47.5
Çifte Şans X2: %79.8
Çifte Şans 12: %72.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2
0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.6
1.5 Alt: %29.4
2.5 Üst: %43.7
2.5 Alt: %56.3
3.5 Üst: %22.7
3.5 Alt: %77.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.8
KG Yok
%53.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
0-1
%12.9
0-2
%10.7
0-0
%9.8
1-2
%9.3
1-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.6
İY X: %44.9
İY 2: %37.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.7
İY 0.5 Alt: %34.3
İY 1.5 Üst: %30.4
İY 1.5 Alt: %69.6
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.83
+
Dep
5.06
=
Toplam
8.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.0
8.5 Alt: %47.0
9.5 Üst: %39.9
9.5 Alt: %60.1
10.5 Üst: %28.2
10.5 Alt: %71.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.09 Korner (Ev: 1.76, Dep: 2.33)
İY 4.5 Üst: %38.9
İY 4.5 Alt: %61.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.0 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %59.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 9.4 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3.3 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.1
21.5 Alt: %46.9
23.5 Şut Üst: %36.5
23.5 Alt: %63.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.0
7.5 Alt: %50.0
8.5 İsabetli Üst: %36.2
8.5 Alt: %63.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPeña Balsamaiso
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Haro Deportivo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Peña Balsamaiso (+0.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Haro Deportivo (-0.50)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.61 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.25 | @13.63 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
| -1.00 | @12.65 | %7.9 | %13.4 | @1.09 | %92.1 |
| -0.75 | @6.88 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -0.50 | @4.94 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.7 |
| -0.25 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| 0.0 | @3.58 | %27.9 | %27.5 | @1.39 | %72.1 |
| +0.25 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| +0.50 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +0.75 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +1.00 | @1.58 | %63.4 | %24.7 | @2.73 | %36.6 |
| +1.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| +1.50 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.62 | %27.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +2.00 | @1.68 | %59.5 | %27.1 | @2.47 | %40.5 |
| +2.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.9 |
| +2.50 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| +2.75 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +3.00 | @3.55 | %28.2 | %21.2 | @1.39 | %71.8 |
| +3.25 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| +3.50 | @4.50 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.8% | 12.9% | 10.7% | 5.6% | 2.2% | 0.7% |
| 1 Gol | 6.8% | 12.9% | 9.4% | 4.8% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 3.4% | 5.2% | 4.1% | 2.1% | 0.8% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.5% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Peña Balsamaiso — Son 5 Maç
M
vs Agoncillo (D)
4 - 1
B
vs Villegas (E)
1 - 1
M
vs Calahorra (D)
2 - 0
B
vs Comillas (E)
0 - 0
B
vs Vianés (D)
2 - 2
Haro Deportivo — Son 5 Maç
G
vs Autol (E)
3 - 0
G
vs Peña Balsamaiso (E)
3 - 0
M
vs Peña Balsamaiso (E)
1 - 2
G
vs Peña Balsamaiso (D)
1 - 2
M
vs Peña Balsamaiso (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 16 | Haro Deportivo | 3 - 0 | Peña Balsamaiso |
| 09.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 16 | Haro Deportivo | 1 - 2 | Peña Balsamaiso |
| 29.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 16 | Peña Balsamaiso | 1 - 2 | Haro Deportivo |
| 10.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 16 | Haro Deportivo | 1 - 2 | Peña Balsamaiso |
| 21.10.2023 | Tercera División RFEF - Group 16 | Peña Balsamaiso | 1 - 1 | Haro Deportivo |
| 26.03.2023 | Tercera División RFEF - Group 16 | Haro Deportivo | 1 - 1 | Peña Balsamaiso |
| 26.11.2022 | Tercera División RFEF - Group 16 | Peña Balsamaiso | 2 - 1 | Haro Deportivo |