Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 1 •
12.04.2026 — 19:00
Etoile Filante
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.07
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Majestic
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Etoile Filante - Majestic mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Majestic %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Etoile Filante xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Majestic xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.1
X (Beraberlik)
%28.8
2 (Deplasman)
%43.1
Çifte Şans 1X: %56.9
Çifte Şans X2: %71.9
Çifte Şans 12: %71.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %71.4
1.5 Alt: %28.7
2.5 Üst: %44.5
2.5 Alt: %55.5
3.5 Üst: %23.3
3.5 Alt: %76.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.3
KG Yok
%49.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%10.9
0-0
%9.5
1-2
%8.8
0-2
%8.2
1-0
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.7
İY X: %45.3
İY 2: %31.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.2
İY 0.5 Alt: %33.9
İY 1.5 Üst: %31.0
İY 1.5 Alt: %69.0
İY 2.5 Üst: %10.0
İY 2.5 Alt: %90.0
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.24
+
Dep
4.7
=
Toplam
8.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.6
8.5 Alt: %46.4
9.5 Üst: %40.4
9.5 Alt: %59.6
10.5 Üst: %28.7
10.5 Alt: %71.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 1.95, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %39.3
İY 4.5 Alt: %60.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.3 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %49.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 10.6 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
7.8
Ev: 3.8 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.7
21.5 Alt: %45.3
23.5 Şut Üst: %38.1
23.5 Alt: %61.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.2
7.5 Alt: %48.8
8.5 İsabetli Üst: %37.3
8.5 Alt: %62.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEtoile Filante
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Majestic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Etoile Filante (+0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Majestic (-0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.00 | %11.1 | %0.0 | @1.13 | %88.9 |
| -1.25 | @8.23 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.00 | @7.47 | %13.4 | %17.0 | @1.15 | %86.6 |
| -0.75 | @4.66 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| -0.50 | @3.55 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -0.25 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| 0.0 | @2.53 | %39.6 | %28.9 | @1.65 | %60.4 |
| +0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +0.50 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| +0.75 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| +1.00 | @1.36 | %73.4 | %22.3 | @3.75 | %26.6 |
| +1.25 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.29 | %23.3 |
| +1.50 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.83 | %20.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +2.00 | @1.65 | %60.7 | %26.9 | @2.54 | %39.4 |
| +2.25 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +2.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| +2.75 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.60 | %62.3 |
| +3.00 | @3.42 | %29.3 | %21.3 | @1.41 | %70.7 |
| +3.25 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| +3.50 | @4.34 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.6% | 11.0% | 8.3% | 3.8% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.3% | 13.7% | 8.8% | 4.1% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.9% | 6.8% | 4.7% | 2.2% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.8% | 2.4% | 1.7% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Etoile Filante — Son 5 Maç
G
vs Douanes (D)
0 - 2
M
vs Vitesse (E)
0 - 2
B
vs ASFA-Yennenga (D)
2 - 2
G
vs RCK (E)
2 - 1
G
vs RC Bobo-Dioulasso (D)
0 - 1
Majestic — Son 5 Maç
G
vs AJEB (E)
1 - 0
G
vs CFFEB (D)
1 - 2
M
vs Sporting Cascades (E)
0 - 2
M
vs Sporting Cascades (E)
2 - 3
G
vs Sporting Cascades (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.