Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
11.01.2026 — 13:45
Móstoles
Elo: 1581λ (Beklenen Gol): 1.75
2 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 0
A Madrid III
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Móstoles - A Madrid III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Móstoles %56.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Móstoles xG
2.00
Dengeli
A Madrid III xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%56.6
X (Beraberlik)
%25.1
2 (Deplasman)
%18.3
Çifte Şans 1X: %81.7
Çifte Şans X2: %43.4
Çifte Şans 12: %74.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.0
0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %75.0
1.5 Alt: %25.0
2.5 Üst: %49.3
2.5 Alt: %50.7
3.5 Üst: %27.4
3.5 Alt: %72.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.8
KG Yok
%50.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
1-0
%11.6
2-0
%10.8
2-1
%9.7
0-0
%7.9
3-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.9
İY X: %42.4
İY 2: %16.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.8
İY 0.5 Alt: %31.2
İY 1.5 Üst: %34.0
İY 1.5 Alt: %66.0
İY 2.5 Üst: %11.7
İY 2.5 Alt: %88.3
İY 3.5 Üst: %3.2
İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.6
+
Dep
3.65
=
Toplam
9.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.7
8.5 Alt: %42.3
9.5 Üst: %44.5
9.5 Alt: %55.5
10.5 Üst: %32.4
10.5 Alt: %67.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.58, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %42.1
İY 4.5 Alt: %57.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %68.3 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %20.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.4
Ev: 14.7 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
8.2
Ev: 5.2 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.9
21.5 Alt: %36.2
23.5 Şut Üst: %47.4
23.5 Alt: %52.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.4
7.5 Alt: %42.6
8.5 İsabetli Üst: %43.5
8.5 Alt: %56.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMóstoles
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
A Madrid III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Móstoles (-0.75)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
A Madrid III (+0.75)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -1.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| -1.00 | @2.38 | %42.1 | %24.4 | @1.73 | %57.9 |
| -0.75 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.9 |
| -0.50 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.29 | %43.8 |
| -0.25 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| 0.0 | @1.33 | %75.3 | %25.4 | @4.05 | %24.7 |
| +0.25 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.74 | %21.1 |
| +0.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.43 | %18.4 |
| +0.75 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.61 | %13.1 |
| +1.00 | @1.08 | %92.9 | %12.1 | @14.01 | %7.1 |
| +1.25 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.98 | %6.7 |
| +1.50 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.94 | %6.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +2.00 | @1.52 | %65.9 | %25.9 | @2.93 | %34.1 |
| +2.25 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +2.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +2.75 | @2.36 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +3.00 | @2.92 | %34.3 | %22.1 | @1.52 | %65.7 |
| +3.25 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +3.50 | @3.74 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.0% | 5.6% | 2.9% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.7% | 12.1% | 5.0% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.9% | 9.8% | 4.4% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.4% | 5.7% | 2.6% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.8% | 2.5% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.0% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Móstoles — Son 5 Maç
G
vs Villanueva Pardillo (D)
1 - 2
G
vs Villanueva Pardillo (E)
2 - 0
G
vs Villanueva Pardillo (D)
0 - 3
A Madrid III — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.