Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 7 • 11.01.2026 — 13:45

Móstoles

Elo: 1581
λ (Beklenen Gol): 1.75
2 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 0

A Madrid III

Elo: 1547
λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Móstoles - A Madrid III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Móstoles %56.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Móstoles xG 2.00
Dengeli
A Madrid III xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %56.6
X (Beraberlik) %25.1
2 (Deplasman) %18.3

Çifte Şans 1X: %81.7
Çifte Şans X2: %43.4
Çifte Şans 12: %74.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.0 0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %75.0 1.5 Alt: %25.0
2.5 Üst: %49.3 2.5 Alt: %50.7
3.5 Üst: %27.4 3.5 Alt: %72.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.8
KG Yok %50.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.0
1-0
%11.6
2-0
%10.8
2-1
%9.7
0-0
%7.9
3-0
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.9 İY X: %42.4 İY 2: %16.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.8 İY 0.5 Alt: %31.2
İY 1.5 Üst: %34.0 İY 1.5 Alt: %66.0
İY 2.5 Üst: %11.7 İY 2.5 Alt: %88.3
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.6
+
Dep 3.65
=
Toplam 9.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.7 8.5 Alt: %42.3
9.5 Üst: %44.5 9.5 Alt: %55.5
10.5 Üst: %32.4 10.5 Alt: %67.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.58, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %42.1 İY 4.5 Alt: %57.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %68.3 | Eşit: %10.9 | Dep: %20.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.4
Ev: 14.7 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 8.2
Ev: 5.2 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.9 21.5 Alt: %36.2
23.5 Şut Üst: %47.4 23.5 Alt: %52.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.4 7.5 Alt: %42.6
8.5 İsabetli Üst: %43.5 8.5 Alt: %56.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Móstoles
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
A Madrid III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Móstoles (-0.75)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
A Madrid III (+0.75)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.14 %31.8 %0.0 @1.47 %68.2
-1.25 @2.76 %36.2 %0.0 @1.57 %63.8
-1.00 @2.38 %42.1 %24.4 @1.73 %57.9
-0.75 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.9
-0.50 @1.78 %56.2 %0.0 @2.29 %43.8
-0.25 @1.55 %64.4 %0.0 @2.81 %35.6
0.0 @1.33 %75.3 %25.4 @4.05 %24.7
+0.25 @1.27 %78.9 %0.0 @4.74 %21.1
+0.50 @1.23 %81.6 %0.0 @5.43 %18.4
+0.75 @1.15 %86.9 %0.0 @7.61 %13.1
+1.00 @1.08 %92.9 %12.1 @14.01 %7.1
+1.25 @1.07 %93.3 %0.0 @14.98 %6.7
+1.50 @1.07 %93.7 %0.0 @15.94 %6.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.41 %71.0 %0.0 @3.45 %29.0
+2.00 @1.52 %65.9 %25.9 @2.93 %34.1
+2.25 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
+2.50 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.2
+2.75 @2.36 %42.5 %0.0 @1.74 %57.5
+3.00 @2.92 %34.3 %22.1 @1.52 %65.7
+3.25 @3.33 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
+3.50 @3.74 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.0% 5.6% 2.9% 0.9% 0.2% 0.0%
1 Gol 11.7% 12.1% 5.0% 1.5% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.9% 9.8% 4.4% 1.3% 0.3% 0.1%
3 Gol 6.4% 5.7% 2.6% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 2.8% 2.5% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.0% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Móstoles — Son 5 Maç
G vs Villanueva Pardillo (D)
1 - 2
G vs Villanueva Pardillo (E)
2 - 0
G vs Villanueva Pardillo (D)
0 - 3
A Madrid III — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.