Maç Listesine Dön
Nijerya NPFL • 08.03.2026 — 18:00

Enugu Rangers

Elo: 1588
λ (Beklenen Gol): 2.08
4 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Remo Stars

Elo: 1541
λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Enugu Rangers - Remo Stars mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.08, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Enugu Rangers %61.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Enugu Rangers xG 2.35
Dengeli
Remo Stars xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %61.4
X (Beraberlik) %21.9
2 (Deplasman) %16.7

Çifte Şans 1X: %83.3
Çifte Şans X2: %38.6
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6 0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %81.9 1.5 Alt: %18.1
2.5 Üst: %59.4 2.5 Alt: %40.6
3.5 Üst: %37.0 3.5 Alt: %63.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.0
KG Yok %44.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.3
2-1
%10.0
2-0
%9.9
1-0
%8.9
3-0
%6.9
3-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.1 İY X: %38.4 İY 2: %16.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.1 İY 0.5 Alt: %25.9
İY 1.5 Üst: %40.9 İY 1.5 Alt: %59.1
İY 2.5 Üst: %16.0 İY 2.5 Alt: %84.0
İY 3.5 Üst: %4.9 İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.26
+
Dep 3.87
=
Toplam 10.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.2 8.5 Alt: %31.8
9.5 Üst: %55.8 9.5 Alt: %44.2
10.5 Üst: %43.3 10.5 Alt: %56.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.66 Korner (Ev: 2.88, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %49.8 İY 4.5 Alt: %50.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.4 | Eşit: %9.7 | Dep: %17.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26
Ev: 16.7 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 9.1
Ev: 5.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.9 21.5 Alt: %19.1
23.5 Şut Üst: %67.8 23.5 Alt: %32.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.0 7.5 Alt: %31.0
8.5 İsabetli Üst: %56.0 8.5 Alt: %44.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Enugu Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Remo Stars
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Enugu Rangers (-1.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %23.4
Remo Stars (+1.00)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.68 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
-1.25 @2.36 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
-1.00 Ana Hat @2.05 %48.8 %23.4 @1.95 %51.3
-0.75 @1.80 %55.5 %0.0 @2.25 %44.5
-0.50 @1.65 %60.7 %0.0 @2.55 %39.3
-0.25 @1.46 %68.4 %0.0 @3.16 %31.6
0.0 @1.28 %78.2 %22.4 @4.59 %21.8
+0.25 @1.24 %81.0 %0.0 @5.25 %19.1
+0.50 @1.20 %83.1 %0.0 @5.91 %16.9
+0.75 @1.14 %87.9 %0.0 @8.23 %12.2
+1.00 @1.07 %93.2 %10.9 @14.72 %6.8
+1.25 @1.07 %93.6 %0.0 @15.62 %6.4
+1.50 @1.06 %94.0 %0.0 @16.52 %6.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.2 %0.0 @4.80 %20.8
+2.00 @1.32 %76.0 %23.0 @4.17 %24.0
+2.25 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+2.50 @1.71 %58.6 %0.0 @2.41 %41.5
+2.75 Ana Hat @1.88 %53.2 %0.0 @2.14 %46.8
+3.00 @2.16 %46.3 %22.8 @1.86 %53.7
+3.25 @2.48 %40.3 %0.0 @1.68 %59.7
+3.50 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.4% 4.0% 2.4% 0.8% 0.2% 0.0%
1 Gol 9.0% 10.5% 4.9% 1.6% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.1% 10.1% 5.1% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 7.0% 7.0% 3.5% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 3.6% 3.6% 1.8% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.5% 1.5% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
Enugu Rangers — Son 5 Maç
G vs Warri Wolves (E)
4 - 2
M vs Barau FC (D)
2 - 0
M vs Warri Wolves (D)
2 - 0
B vs Adamawa United (D)
1 - 1
G vs Warri Wolves (D)
0 - 1
Remo Stars — Son 5 Maç
M vs Bayelsa United (D)
2 - 1
M vs Shooting Stars (D)
1 - 0
M vs Niger Tornadoes (D)
1 - 0
M vs Nasarawa United (D)
2 - 1
M vs Bayelsa United (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.