Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Nijerya
NPFL •
15.03.2026 — 18:00
Remo Stars
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 1.37
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Nasarawa United
Elo: 1545λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%80
Remo Stars - Nasarawa United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.37, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Remo Stars %49.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Remo Stars xG
1.60
Dengeli
Nasarawa United xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.4
X (Beraberlik)
%29.7
2 (Deplasman)
%21.0
Çifte Şans 1X: %79.0
Çifte Şans X2: %50.6
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.7
0.5 Alt: %12.3
1.5 Üst: %64.9
1.5 Alt: %35.1
2.5 Üst: %37.1
2.5 Alt: %62.9
3.5 Üst: %17.6
3.5 Alt: %82.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.1
KG Yok
%57.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%14.7
1-1
%13.5
0-0
%12.3
2-0
%10.7
2-1
%8.6
0-1
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.8
İY X: %47.7
İY 2: %17.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.8
İY 0.5 Alt: %38.2
İY 1.5 Üst: %26.2
İY 1.5 Alt: %73.8
İY 2.5 Üst: %7.6
İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.84
+
Dep
3.44
=
Toplam
8.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
9.5 Üst: %32.0
9.5 Alt: %68.0
10.5 Üst: %21.4
10.5 Alt: %78.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.81 Korner (Ev: 2.23, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %33.5
İY 4.5 Alt: %66.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.2 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %25.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.5
Ev: 12.4 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
7.2
Ev: 4.4 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.8
21.5 Alt: %60.2
23.5 Şut Üst: %24.6
23.5 Alt: %75.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.8
7.5 Alt: %57.2
8.5 İsabetli Üst: %29.5
8.5 Alt: %70.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRemo Stars
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nasarawa United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Remo Stars (-0.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nasarawa United (+0.50)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.13 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -1.25 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -1.00 | @3.10 | %32.3 | %25.1 | @1.48 | %67.7 |
| -0.75 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| -0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| -0.25 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| 0.0 | @1.43 | %70.1 | %29.7 | @3.35 | %29.9 |
| +0.25 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +0.50 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.76 | %21.0 |
| +0.75 | @1.18 | %85.1 | %0.0 | @6.69 | %15.0 |
| +1.00 | @1.09 | %92.1 | %14.2 | @12.69 | %7.9 |
| +1.25 | @1.08 | %92.7 | %0.0 | @13.74 | %7.3 |
| +1.50 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.79 | %6.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +2.00 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %27.9 | @2.05 | %48.9 |
| +2.25 | @2.33 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +2.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +2.75 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +3.00 | @4.65 | %21.5 | %19.5 | @1.27 | %78.5 |
| +3.25 | @5.21 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| +3.50 | @5.77 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.3% | 8.2% | 3.7% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.7% | 13.5% | 5.0% | 1.3% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.7% | 8.6% | 3.5% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.9% | 3.9% | 1.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Remo Stars — Son 5 Maç
M
vs Enugu Rangers (D)
4 - 1
M
vs Bayelsa United (D)
2 - 1
M
vs Shooting Stars (D)
1 - 0
M
vs Niger Tornadoes (D)
1 - 0
M
vs Nasarawa United (D)
2 - 1
Nasarawa United — Son 5 Maç
G
vs Remo Stars (E)
2 - 1
G
vs Akwa United (E)
2 - 0
G
vs Remo Stars (E)
1 - 0
M
vs Remo Stars (D)
3 - 0
M
vs Remo Stars (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.11.2025 | NPFL | Nasarawa United | 2 - 1 | Remo Stars |
| 26.02.2025 | NPFL | Nasarawa United | 1 - 0 | Remo Stars |
| 13.10.2024 | NPFL | Remo Stars | 3 - 0 | Nasarawa United |
| 26.03.2023 | NPFL | Remo Stars | 1 - 0 | Nasarawa United |
| 20.02.2023 | NPFL | Nasarawa United | 2 - 0 | Remo Stars |
| 16.04.2022 | NPFL | Nasarawa United | 1 - 1 | Remo Stars |
| 29.12.2021 | NPFL | Remo Stars | 0 - 0 | Nasarawa United |
| 11.06.2017 | NPFL | Remo Stars | 1 - 0 | Nasarawa United |