Nijerya
NPFL •
03.05.2026 — 18:00
Enyimba
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.71
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Remo Stars
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Enyimba - Remo Stars mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.71, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Enyimba %55.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Enyimba xG
1.95
Dengeli
Remo Stars xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.2
X (Beraberlik)
%25.5
2 (Deplasman)
%19.3
Çifte Şans 1X: %80.8
Çifte Şans X2: %44.8
Çifte Şans 12: %74.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.9
0.5 Alt: %8.1
1.5 Üst: %74.8
1.5 Alt: %25.2
2.5 Üst: %49.0
2.5 Alt: %51.0
3.5 Üst: %27.1
3.5 Alt: %72.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.2
KG Yok
%49.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.2
1-0
%11.5
2-0
%10.5
2-1
%9.7
0-0
%8.0
3-0
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.9
İY X: %42.7
İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.7
İY 0.5 Alt: %31.3
İY 1.5 Üst: %33.9
İY 1.5 Alt: %66.1
İY 2.5 Üst: %11.6
İY 2.5 Alt: %88.4
İY 3.5 Üst: %3.1
İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.53
+
Dep
3.7
=
Toplam
9.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.4
8.5 Alt: %42.6
9.5 Üst: %44.3
9.5 Alt: %55.7
10.5 Üst: %32.2
10.5 Alt: %67.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.54, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %41.9
İY 4.5 Alt: %58.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.9 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %21.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.3
Ev: 14.5 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
8.2
Ev: 5.2 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.3
21.5 Alt: %36.7
23.5 Şut Üst: %46.9
23.5 Alt: %53.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.1
7.5 Alt: %43.0
8.5 İsabetli Üst: %43.1
8.5 Alt: %56.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEnyimba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Remo Stars
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Enyimba (-0.75)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Remo Stars (+0.75)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.94
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| -1.25 | @2.87 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| -1.00 | @2.47 | %40.4 | %24.3 | @1.68 | %59.6 |
| -0.75 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| -0.50 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| -0.25 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| 0.0 | @1.35 | %73.9 | %25.8 | @3.83 | %26.1 |
| +0.25 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +0.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +0.75 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.18 | %13.9 |
| +1.00 | @1.08 | %92.3 | %12.7 | @12.97 | %7.7 |
| +1.25 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.91 | %7.2 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.85 | %6.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
| +2.00 | @1.52 | %65.6 | %26.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.25 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
| +2.50 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.94 | %51.4 |
| +2.75 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +3.00 | @2.94 | %34.0 | %22.1 | @1.52 | %66.0 |
| +3.25 | @3.35 | %29.8 | %0.0 | @1.42 | %70.2 |
| +3.50 | @3.77 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.1% | 5.8% | 3.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.5% | 12.3% | 5.3% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.6% | 9.8% | 4.5% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.1% | 5.6% | 2.6% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.6% | 2.4% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Enyimba — Son 5 Maç
B
vs Wikki Tourist (D)
2 - 2
M
vs Kano Pillars (D)
2 - 0
G
vs Plateau United (E)
2 - 0
B
vs Kun Khalifat FC (E)
1 - 1
G
vs Kano Pillars (E)
2 - 0
Remo Stars — Son 5 Maç
G
vs Niger Tornadoes (E)
3 - 0
M
vs Barau FC (D)
2 - 1
G
vs Shooting Stars (E)
1 - 0
B
vs El Kanemi Warriors (D)
1 - 1
G
vs Kwara United (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.