Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
15.03.2026 — 18:30
Huesca II
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.46
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1
UD Casetas
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Huesca II - UD Casetas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Huesca II %53.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Huesca II xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
UD Casetas xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%53.1
X (Beraberlik)
%28.5
2 (Deplasman)
%18.4
Çifte Şans 1X: %81.6
Çifte Şans X2: %46.9
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.1
0.5 Alt: %11.9
1.5 Üst: %65.7
1.5 Alt: %34.3
2.5 Üst: %38.0
2.5 Alt: %62.0
3.5 Üst: %18.3
3.5 Alt: %81.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.5
KG Yok
%58.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.1
1-1
%12.9
0-0
%11.9
2-0
%11.7
2-1
%8.8
0-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.2
İY X: %46.9
İY 2: %15.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.4
İY 0.5 Alt: %37.6
İY 1.5 Üst: %26.8
İY 1.5 Alt: %73.2
İY 2.5 Üst: %7.9
İY 2.5 Alt: %92.1
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.02
+
Dep
3.34
=
Toplam
8.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.7
8.5 Alt: %54.3
9.5 Üst: %32.8
9.5 Alt: %67.2
10.5 Üst: %22.1
10.5 Alt: %77.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.84 Korner (Ev: 2.31, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %34.1
İY 4.5 Alt: %66.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.8 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %22.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.7
Ev: 12.9 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.6 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.6
21.5 Alt: %58.4
23.5 Şut Üst: %26.2
23.5 Alt: %73.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.0
7.5 Alt: %56.0
8.5 İsabetli Üst: %30.6
8.5 Alt: %69.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHuesca II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Casetas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Huesca II (-0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
UD Casetas (+0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| -1.25 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| -1.00 | @2.73 | %36.6 | %25.7 | @1.58 | %63.4 |
| -0.75 | @2.18 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| -0.50 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| -0.25 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.61 | %38.2 |
| 0.0 | @1.35 | %74.1 | %28.6 | @3.87 | %25.9 |
| +0.25 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.64 | %21.5 |
| +0.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.42 | %18.5 |
| +0.75 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.77 | %12.9 |
| +1.00 | @1.07 | %93.5 | %12.8 | @15.47 | %6.5 |
| +1.25 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.61 | %6.0 |
| +1.50 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.75 | %5.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.00 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %27.8 | @2.10 | %47.7 |
| +2.25 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +2.50 | @2.65 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| +2.75 | @3.23 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| +3.00 | @4.47 | %22.4 | %19.8 | @1.29 | %77.6 |
| +3.25 | @5.02 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| +3.50 | @5.57 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.9% | 7.4% | 3.1% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.1% | 13.0% | 4.5% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.7% | 8.8% | 3.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.7% | 4.3% | 1.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.1% | 1.6% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Huesca II — Son 5 Maç
G
vs Zuera (D)
0 - 1
M
vs Almudévar (E)
0 - 1
B
vs Almudévar (E)
1 - 1
G
vs Almudévar (D)
0 - 1
G
vs Almudévar (D)
0 - 1
UD Casetas — Son 5 Maç
M
vs Cuarte (E)
2 - 3
B
vs Belchite 97 (E)
1 - 1
B
vs Utrillas (E)
0 - 0
M
vs CDJ Tamarite (D)
3 - 1
B
vs Cariñena (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.