Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 17 • 03.05.2026 — 18:30

UD Casetas

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.72
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Andorra CF

Elo: 1479
λ (Beklenen Gol): 1.50
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
UD Casetas - Andorra CF mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.72, Dep: 1.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Casetas %42.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UD Casetas xG 2.00
Dengeli
Andorra CF xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.3
X (Beraberlik) %24.7
2 (Deplasman) %33.0

Çifte Şans 1X: %67.0
Çifte Şans X2: %57.7
Çifte Şans 12: %75.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2 0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %83.9 1.5 Alt: %16.1
2.5 Üst: %62.5 2.5 Alt: %37.5
3.5 Üst: %40.3 3.5 Alt: %59.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.6
KG Yok %35.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.1
2-1
%8.9
1-2
%7.7
2-2
%6.7
1-0
%6.1
2-0
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.2 İY X: %39.3 İY 2: %27.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.6 İY 0.5 Alt: %24.4
İY 1.5 Üst: %43.3 İY 1.5 Alt: %56.7
İY 2.5 Üst: %17.7 İY 2.5 Alt: %82.3
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.54
+
Dep 4.95
=
Toplam 10.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.0 8.5 Alt: %28.0
9.5 Üst: %60.2 9.5 Alt: %39.8
10.5 Üst: %47.8 10.5 Alt: %52.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 2.55, Dep: 2.28)
İY 4.5 Üst: %52.9 İY 4.5 Alt: %47.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.1 | Eşit: %12.3 | Dep: %36.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 14.5 • Dep: 12.3
İsabetli Şut 9.4
Ev: 5.2 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.2 21.5 Alt: %14.8
23.5 Şut Üst: %73.7 23.5 Alt: %26.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.1 7.5 Alt: %27.9
8.5 İsabetli Üst: %59.6 8.5 Alt: %40.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
UD Casetas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Andorra CF
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
UD Casetas (-0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Andorra CF (+0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.53 %22.1 %0.0 @1.28 %78.0
-1.25 @4.08 %24.5 %0.0 @1.32 %75.5
-1.00 @3.63 %27.6 %20.0 @1.38 %72.5
-0.75 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
-0.50 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
-0.25 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
0.0 @1.78 %56.1 %25.1 @2.28 %44.0
+0.25 @1.60 %62.4 %0.0 @2.66 %37.7
+0.50 @1.49 %67.1 %0.0 @3.04 %32.9
+0.75 @1.36 %73.4 %0.0 @3.76 %26.6
+1.00 @1.23 %81.1 %17.3 @5.29 %18.9
+1.25 @1.21 %82.9 %0.0 @5.84 %17.1
+1.50 @1.19 %84.4 %0.0 @6.40 %15.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.7 %0.0 @5.48 %18.3
+2.00 @1.26 %79.2 %21.8 @4.81 %20.8
+2.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+2.50 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.0
+2.75 @1.75 %57.2 %0.0 @2.33 %42.9
+3.00 Ana Hat @1.96 %50.9 %22.5 @2.04 %49.1
+3.25 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
+3.50 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.8% 5.3% 4.6% 2.3% 0.9% 0.3%
1 Gol 6.2% 11.2% 7.8% 3.9% 1.5% 0.4%
2 Gol 6.0% 9.0% 6.7% 3.4% 1.3% 0.4%
3 Gol 3.4% 5.2% 3.9% 1.9% 0.7% 0.2%
4 Gol 1.5% 2.2% 1.7% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.5% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
UD Casetas — Son 5 Maç
B vs Utrillas (D)
3 - 3
G vs CDJ Tamarite (E)
5 - 1
M vs Atlético Monzón (D)
7 - 2
G vs Almudévar (E)
3 - 1
B vs Cariñena (D)
1 - 1
Andorra CF — Son 5 Maç
M vs Almudévar (D)
1 - 0
G vs Binéfar (D)
1 - 2
G vs Almudévar (E)
2 - 1
B vs Almudévar (D)
1 - 1
B vs Binéfar (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.