Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 2 •
11.01.2026 — 14:00
Colunga
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 1.49
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Gijón Industrial
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%75
Colunga - Gijón Industrial mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Colunga %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Colunga xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Gijón Industrial xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.6
X (Beraberlik)
%27.7
2 (Deplasman)
%26.7
Çifte Şans 1X: %73.3
Çifte Şans X2: %54.4
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5
0.5 Alt: %8.6
1.5 Üst: %73.8
1.5 Alt: %26.2
2.5 Üst: %47.6
2.5 Alt: %52.4
3.5 Üst: %26.0
3.5 Alt: %74.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.3
KG Yok
%47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
1-0
%10.4
2-1
%9.2
0-0
%8.5
2-0
%8.4
0-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.8
İY X: %44.1
İY 2: %22.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.9
İY 0.5 Alt: %32.1
İY 1.5 Üst: %33.0
İY 1.5 Alt: %67.0
İY 2.5 Üst: %11.1
İY 2.5 Alt: %88.9
İY 3.5 Üst: %3.0
İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.08
+
Dep
4.06
=
Toplam
9.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.3
8.5 Alt: %43.7
9.5 Üst: %43.1
9.5 Alt: %56.9
10.5 Üst: %31.1
10.5 Alt: %68.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.2 Korner (Ev: 2.34, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %41.1
İY 4.5 Alt: %58.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.8 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %30.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23
Ev: 13.1 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
8
Ev: 4.7 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.7
21.5 Alt: %39.3
23.5 Şut Üst: %44.1
23.5 Alt: %55.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.2
7.5 Alt: %44.8
8.5 İsabetli Üst: %41.3
8.5 Alt: %58.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiColunga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gijón Industrial
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Colunga (-0.25)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gijón Industrial (+0.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.25 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| -1.00 | @3.39 | %29.5 | %22.5 | @1.42 | %70.5 |
| -0.75 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| -0.50 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.90 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
| 0.0 | @1.59 | %62.9 | %27.9 | @2.70 | %37.1 |
| +0.25 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
| +0.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.7 |
| +0.75 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +1.00 | @1.14 | %87.4 | %16.2 | @7.93 | %12.6 |
| +1.25 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.69 | %11.5 |
| +1.50 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.46 | %10.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +2.00 | @1.56 | %64.2 | %26.3 | @2.80 | %35.8 |
| +2.25 | @1.83 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +2.50 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| +2.75 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| +3.00 | @3.06 | %32.7 | %21.8 | @1.49 | %67.3 |
| +3.25 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| +3.50 | @3.91 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.6% | 7.4% | 4.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.4% | 13.3% | 6.7% | 2.4% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.5% | 9.2% | 5.0% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.2% | 4.6% | 2.5% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Colunga — Son 5 Maç
M
vs Covadonga (E)
0 - 1
B
vs Avilés Stadium (D)
0 - 0
G
vs L'Entregu (E)
2 - 1
B
vs Covadonga (E)
1 - 1
M
vs L'Entregu (D)
3 - 1
Gijón Industrial — Son 5 Maç
M
vs Colunga (D)
3 - 2
M
vs Colunga (E)
1 - 3
B
vs Colunga (E)
1 - 1
M
vs Colunga (D)
1 - 0
G
vs Colunga (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.02.2024 | Tercera División RFEF - Group 2 | Colunga | 3 - 2 | Gijón Industrial |
| 08.10.2023 | Tercera División RFEF - Group 2 | Gijón Industrial | 1 - 3 | Colunga |
| 09.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 2 | Gijón Industrial | 1 - 1 | Colunga |
| 28.11.2021 | Tercera División RFEF - Group 2 | Colunga | 1 - 0 | Gijón Industrial |
| 04.01.2020 | Tercera División RFEF - Group 2 | Gijón Industrial | 2 - 1 | Colunga |