Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 29.03.2026 — 13:00

El Palmar

Elo: 1420
λ (Beklenen Gol): 0.88
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Balsicas Atlético

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.55
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
El Palmar - Balsicas Atlético mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.88, Dep: 1.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Balsicas Atlético %51.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
El Palmar xG 1.20
Dengeli
Balsicas Atlético xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %20.6
X (Beraberlik) %27.4
2 (Deplasman) %51.9

Çifte Şans 1X: %48.1
Çifte Şans X2: %79.4
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2 0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.7 1.5 Alt: %29.3
2.5 Üst: %43.8 2.5 Alt: %56.2
3.5 Üst: %22.8 3.5 Alt: %77.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.1
KG Yok %52.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
0-1
%12.7
0-2
%10.5
0-0
%9.7
1-2
%9.3
1-0
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.9 İY X: %44.9 İY 2: %37.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.8 İY 0.5 Alt: %34.2
İY 1.5 Üst: %30.5 İY 1.5 Alt: %69.5
İY 2.5 Üst: %9.8 İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.5 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.86
+
Dep 5.04
=
Toplam 8.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.2 8.5 Alt: %46.9
9.5 Üst: %40.0 9.5 Alt: %60.0
10.5 Üst: %28.3 10.5 Alt: %71.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.1 Korner (Ev: 1.78, Dep: 2.32)
İY 4.5 Üst: %39.0 İY 4.5 Alt: %61.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %28.5 | Eşit: %12.6 | Dep: %59.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.1
Ev: 9.4 • Dep: 12.6
İsabetli Şut 7.7
Ev: 3.4 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.3 21.5 Alt: %46.7
23.5 Şut Üst: %36.7 23.5 Alt: %63.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.2 7.5 Alt: %49.8
8.5 İsabetli Üst: %36.3 8.5 Alt: %63.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
El Palmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Balsicas Atlético
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
El Palmar (+0.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Balsicas Atlético (-0.50)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @14.15 %7.1 %0.0 @1.08 %92.9
-1.25 @13.18 %7.6 %0.0 @1.08 %92.4
-1.00 @12.22 %8.2 %13.6 @1.09 %91.8
-0.75 @6.71 %14.9 %0.0 @1.18 %85.1
-0.50 @4.83 %20.7 %0.0 @1.26 %79.3
-0.25 @4.16 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
0.0 @3.50 %28.6 %27.6 @1.40 %71.4
+0.25 @2.50 %40.0 %0.0 @1.67 %60.0
+0.50 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.7
+0.75 @1.82 %55.0 %0.0 @2.22 %45.0
+1.00 @1.56 %64.0 %24.5 @2.78 %36.0
+1.25 @1.45 %69.0 %0.0 @3.23 %31.0
+1.50 @1.37 %72.8 %0.0 @3.68 %27.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.52 %65.9 %0.0 @2.94 %34.1
+2.00 @1.68 %59.6 %27.0 @2.48 %40.4
+2.25 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
+2.50 @2.30 %43.5 %0.0 @1.77 %56.5
+2.75 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.2
+3.00 @3.53 %28.3 %21.2 @1.40 %71.7
+3.25 @4.00 %25.0 %0.0 @1.33 %75.0
+3.50 @4.48 %22.3 %0.0 @1.29 %77.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.8% 12.8% 10.6% 5.5% 2.1% 0.7%
1 Gol 6.9% 13.0% 9.4% 4.8% 1.9% 0.6%
2 Gol 3.5% 5.3% 4.1% 2.1% 0.8% 0.3%
3 Gol 1.0% 1.6% 1.2% 0.6% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.2% 0.3% 0.3% 0.1% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
El Palmar — Son 5 Maç
M vs Unión Molinense (D)
3 - 0
M vs Santa Cruz (E)
1 - 3
G vs Santomera (D)
0 - 1
M vs SFC Minerva (E)
0 - 1
M vs Atlético Pulpileño (D)
1 - 0
Balsicas Atlético — Son 5 Maç
G vs Muleño (D)
0 - 1
M vs SFC Minerva (D)
2 - 1
M vs SFC Minerva (D)
1 - 0
G vs SFC Minerva (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.