Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
02.04.2026 — 13:00
Muleño
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 0.99
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
El Palmar
Elo: 1420λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Muleño - El Palmar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.99, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Muleño %38.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Muleño xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
El Palmar xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.99 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.2
X (Beraberlik)
%34.9
2 (Deplasman)
%26.8
Çifte Şans 1X: %73.2
Çifte Şans X2: %61.8
Çifte Şans 12: %65.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.0
0.5 Alt: %18.0
1.5 Üst: %53.8
1.5 Alt: %46.2
2.5 Üst: %26.1
2.5 Alt: %73.9
3.5 Üst: %10.4
3.5 Alt: %89.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%35.0
KG Yok
%65.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.0
1-0
%15.9
1-1
%14.1
0-1
%12.3
2-0
%8.3
2-1
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.6
İY X: %53.5
İY 2: %19.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.4
İY 0.5 Alt: %45.6
İY 1.5 Üst: %19.5
İY 1.5 Alt: %80.5
İY 2.5 Üst: %4.7
İY 2.5 Alt: %95.3
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.07
+
Dep
3.4
=
Toplam
7.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.4
8.5 Alt: %66.6
9.5 Üst: %22.0
9.5 Alt: %78.0
10.5 Üst: %13.5
10.5 Alt: %86.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.44 Korner (Ev: 1.87, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %26.3
İY 4.5 Alt: %73.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.3 |
Eşit: %14.5 |
Dep: %33.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18
Ev: 10.1 • Dep: 7.9
İsabetli Şut
6.3
Ev: 3.6 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.2
21.5 Alt: %79.8
23.5 Şut Üst: %10.2
23.5 Alt: %89.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.9
7.5 Alt: %70.1
8.5 İsabetli Üst: %18.6
8.5 Alt: %81.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMuleño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
El Palmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Muleño (-0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
El Palmar (+0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.86
%53.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.69 | %14.9 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| -1.25 | @5.91 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.00 | @5.14 | %19.5 | %23.3 | @1.24 | %80.5 |
| -0.75 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -0.50 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| 0.0 | @1.70 | %58.8 | %35.0 | @2.42 | %41.3 |
| +0.25 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +0.50 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +0.75 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.12 | %19.5 |
| +1.00 | @1.12 | %89.4 | %18.2 | @9.46 | %10.6 |
| +1.25 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.51 | %9.5 |
| +1.50 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.56 | %8.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| +2.00 | @2.77 | %36.1 | %27.7 | @1.56 | %63.9 |
| +2.25 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
| +2.50 | @3.83 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| +2.75 | @5.06 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| +3.00 | @8.16 | %12.3 | %15.8 | @1.14 | %87.7 |
| +3.25 | @8.92 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
| +3.50 | @9.68 | %10.3 | %0.0 | @1.12 | %89.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.0% | 12.3% | 5.2% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.9% | 14.2% | 5.1% | 1.3% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.3% | 6.5% | 2.5% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.7% | 2.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Muleño — Son 5 Maç
G
vs Cartagena LU II (D)
0 - 1
M
vs Balsicas Atlético (E)
0 - 1
M
vs Real Murcia II (D)
3 - 0
M
vs Unión Molinense (E)
0 - 1
B
vs UCAM Murcia II (E)
2 - 2
El Palmar — Son 5 Maç
G
vs Balsicas Atlético (E)
1 - 0
M
vs Unión Molinense (D)
3 - 0
M
vs Santa Cruz (E)
1 - 3
G
vs Santomera (D)
0 - 1
M
vs SFC Minerva (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.