Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 19.04.2026 — 13:00

El Palmar

Elo: 1420
λ (Beklenen Gol): 0.89
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1

UCAM Murcia II

Elo: 1539
λ (Beklenen Gol): 1.66
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
El Palmar - UCAM Murcia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.89, Dep: 1.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UCAM Murcia II %54.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
El Palmar xG 1.20
Dengeli
UCAM Murcia II xG 1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %19.1
X (Beraberlik) %26.1
2 (Deplasman) %54.8

Çifte Şans 1X: %45.2
Çifte Şans X2: %80.9
Çifte Şans 12: %73.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.2 0.5 Alt: %8.8
1.5 Üst: %73.0 1.5 Alt: %27.0
2.5 Üst: %46.8 2.5 Alt: %53.3
3.5 Üst: %25.2 3.5 Alt: %74.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.4
KG Yok %51.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.4
0-1
%12.2
0-2
%10.8
1-2
%9.6
0-0
%8.7
1-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.2 İY X: %43.5 İY 2: %39.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.4 İY 0.5 Alt: %32.6
İY 1.5 Üst: %32.4 İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8 İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.86
+
Dep 5.29
=
Toplam 9.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.4 8.5 Alt: %43.6
9.5 Üst: %43.2 9.5 Alt: %56.8
10.5 Üst: %31.2 10.5 Alt: %68.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.21 Korner (Ev: 1.78, Dep: 2.43)
İY 4.5 Üst: %41.2 İY 4.5 Alt: %58.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %26.0 | Eşit: %12.0 | Dep: %61.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.8
Ev: 9.4 • Dep: 13.3
İsabetli Şut 7.9
Ev: 3.4 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.1 21.5 Alt: %40.9
23.5 Şut Üst: %42.5 23.5 Alt: %57.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.6 7.5 Alt: %46.4
8.5 İsabetli Üst: %39.7 8.5 Alt: %60.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
El Palmar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UCAM Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
El Palmar (+0.75)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
UCAM Murcia II (-0.75)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @15.34 %6.5 %0.0 @1.07 %93.5
-1.25 @14.37 %7.0 %0.0 @1.07 %93.0
-1.00 @13.39 %7.5 %12.7 @1.08 %92.5
-0.75 @7.28 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
-0.50 @5.20 %19.2 %0.0 @1.24 %80.8
-0.25 @4.52 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
0.0 @3.84 %26.1 %26.3 @1.35 %73.9
+0.25 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.7
+0.50 @2.20 %45.5 %0.0 @1.84 %54.5
+0.75 Ana Hat @1.93 %51.9 %0.0 @2.08 %48.1
+1.00 @1.66 %60.4 %24.6 @2.52 %39.7
+1.25 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+1.50 @1.43 %70.1 %0.0 @3.34 %29.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.7 %0.0 @3.19 %31.3
+2.00 @1.59 %63.0 %26.5 @2.71 %37.0
+2.25 Ana Hat @1.87 %53.4 %0.0 @2.15 %46.6
+2.50 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
+2.75 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+3.00 @3.18 %31.5 %21.7 @1.46 %68.5
+3.25 @3.62 %27.6 %0.0 @1.38 %72.4
+3.50 @4.06 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.8% 12.3% 10.9% 6.0% 2.5% 0.8%
1 Gol 6.1% 12.5% 9.6% 5.3% 2.2% 0.7%
2 Gol 3.1% 5.1% 4.3% 2.4% 1.0% 0.3%
3 Gol 0.9% 1.5% 1.3% 0.7% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.2% 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
El Palmar — Son 5 Maç
M vs Mazarrón FC (D)
4 - 1
B vs Muleño (D)
0 - 0
G vs Balsicas Atlético (E)
1 - 0
M vs Unión Molinense (D)
3 - 0
M vs Santa Cruz (E)
1 - 3
UCAM Murcia II — Son 5 Maç
G vs UD Caravaca (D)
0 - 2
B vs Águilas II (E)
1 - 1
B vs Muleño (D)
2 - 2
B vs Muleño (D)
1 - 1
M vs Águilas II (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.