Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Cearense - 2 •
14.03.2026 — 22:00
Caucaia
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 1.36
1 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 3
Crateús
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 0.97
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Caucaia - Crateús mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Caucaia %45.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Caucaia xG
1.60
Dengeli
Crateús xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.0
X (Beraberlik)
%29.4
2 (Deplasman)
%25.6
Çifte Şans 1X: %74.4
Çifte Şans X2: %55.0
Çifte Şans 12: %70.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2
0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.5
1.5 Alt: %31.5
2.5 Üst: %41.1
2.5 Alt: %58.9
3.5 Üst: %20.6
3.5 Alt: %79.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.0
KG Yok
%53.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%12.3
0-0
%10.7
2-0
%9.1
2-1
%8.7
0-1
%8.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.7
İY X: %46.5
İY 2: %20.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2
İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.8
İY 1.5 Alt: %71.2
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.82
+
Dep
3.79
=
Toplam
8.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.3
8.5 Alt: %50.7
9.5 Üst: %36.2
9.5 Alt: %63.8
10.5 Üst: %25.0
10.5 Alt: %75.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.96 Korner (Ev: 2.22, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %36.4
İY 4.5 Alt: %63.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.0 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %30.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 12.4 • Dep: 9.1
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.8
21.5 Alt: %52.2
23.5 Şut Üst: %31.6
23.5 Alt: %68.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.5
7.5 Alt: %52.5
8.5 İsabetli Üst: %33.8
8.5 Alt: %66.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCaucaia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Crateús
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Caucaia (-0.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Crateús (+0.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.63 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| -1.25 | @4.09 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -1.00 | @3.55 | %28.1 | %23.3 | @1.39 | %71.9 |
| -0.75 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| -0.50 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| -0.25 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| 0.0 | @1.57 | %63.6 | %29.5 | @2.75 | %36.4 |
| +0.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +0.50 | @1.35 | %74.4 | %0.0 | @3.90 | %25.7 |
| +0.75 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.24 | %19.1 |
| +1.00 | @1.13 | %88.7 | %16.2 | @8.88 | %11.3 |
| +1.25 | @1.11 | %89.7 | %0.0 | @9.73 | %10.3 |
| +1.50 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.59 | %9.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +2.00 | @1.77 | %56.4 | %27.5 | @2.29 | %43.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| +2.50 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| +2.75 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| +3.00 | @3.90 | %25.6 | %20.6 | @1.34 | %74.4 |
| +3.25 | @4.41 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| +3.50 | @4.91 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.8% | 8.5% | 4.6% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.4% | 13.8% | 6.2% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 8.8% | 4.2% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.1% | 4.0% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.4% | 1.4% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Caucaia — Son 5 Maç
M
vs Ceara B (D)
2 - 1
G
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
0 - 4
G
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
1 - 0
G
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
2 - 1
M
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
0 - 1
Crateús — Son 5 Maç
M
vs Itapipoca (E)
1 - 3
B
vs Icasa (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.