Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Reserve Pro League •
10.04.2026 — 21:00
RFC de Liege U21
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.45
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Lierse K. U21
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 2.28
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
RFC de Liege U21 - Lierse K. U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 2.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lierse K. U21 %55.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RFC de Liege U21 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lierse K. U21 xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.3
X (Beraberlik)
%21.1
2 (Deplasman)
%55.6
Çifte Şans 1X: %44.4
Çifte Şans X2: %76.7
Çifte Şans 12: %78.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.2
1.5 Alt: %10.8
2.5 Üst: %71.9
2.5 Alt: %28.1
3.5 Üst: %51.1
3.5 Alt: %48.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.3
KG Yok
%30.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.1
1-1
%8.5
1-3
%6.9
2-2
%6.6
0-2
%6.3
2-1
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.0
İY X: %35.5
İY 2: %42.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.3
İY 0.5 Alt: %19.7
İY 1.5 Üst: %50.7
İY 1.5 Alt: %49.3
İY 2.5 Üst: %23.3
İY 2.5 Alt: %76.7
İY 3.5 Üst: %8.6
İY 3.5 Alt: %91.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5
+
Dep
6.62
=
Toplam
11.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.8
8.5 Alt: %18.2
9.5 Üst: %72.3
9.5 Alt: %27.8
10.5 Üst: %61.1
10.5 Alt: %38.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.34 Korner (Ev: 2.3, Dep: 3.05)
İY 4.5 Üst: %61.8
İY 4.5 Alt: %38.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %26.6 |
Eşit: %10.6 |
Dep: %62.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30
Ev: 12.9 • Dep: 17.1
İsabetli Şut
10.4
Ev: 4.6 • Dep: 5.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.5
21.5 Alt: %5.5
23.5 Şut Üst: %88.5
23.5 Alt: %11.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.7
7.5 Alt: %18.3
8.5 İsabetli Üst: %71.5
8.5 Alt: %28.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRFC de Liege U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lierse K. U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
RFC de Liege U21 (+0.75)
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lierse K. U21 (-0.75)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.56 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.25 | @8.93 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
| -1.00 | @8.29 | %12.1 | %13.3 | @1.14 | %87.9 |
| -0.75 | @5.46 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -0.50 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| -0.25 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| 0.0 | @3.30 | %30.3 | %21.8 | @1.43 | %69.7 |
| +0.25 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| +0.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.5 |
| +0.75 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +1.00 | @1.73 | %57.7 | %21.2 | @2.36 | %42.3 |
| +1.25 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +1.50 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.18 | %12.2 |
| +2.00 | @1.16 | %86.4 | %17.9 | @7.38 | %13.6 |
| +2.25 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.1 |
| +2.50 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +2.75 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +3.00 | @1.59 | %63.1 | %21.5 | @2.71 | %36.9 |
| +3.25 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +3.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 5.0% | 6.5% | 4.9% | 2.8% | 1.3% |
| 1 Gol | 3.0% | 8.8% | 9.4% | 7.1% | 4.0% | 1.8% |
| 2 Gol | 2.6% | 5.9% | 6.8% | 5.1% | 2.9% | 1.3% |
| 3 Gol | 1.3% | 2.9% | 3.3% | 2.5% | 1.4% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.5% | 1.0% | 1.2% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
RFC de Liege U21 — Son 5 Maç
M
vs Patro Eisden U21 (D)
5 - 0
M
vs Westerlo U21 (D)
3 - 0
M
vs Lommel U21 (E)
1 - 4
G
vs Westerlo U21 (D)
0 - 3
B
vs Westerlo U21 (E)
2 - 2
Lierse K. U21 — Son 5 Maç
M
vs Patro Eisden U21 (E)
0 - 1
M
vs Westerlo U21 (E)
1 - 4
M
vs Westerlo U21 (E)
0 - 1
B
vs Westerlo U21 (D)
1 - 1
B
vs Westerlo U21 (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.