Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Reserve Pro League •
20.03.2026 — 22:30
Kortrijk U21
Elo: 1618λ (Beklenen Gol): 2.21
8 - 1
Tamamlandı
İY: 4 - 1
Sporting Charleroi II
Elo: 1452λ (Beklenen Gol): 1.63
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kortrijk U21 - Sporting Charleroi II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.21, Dep: 1.63 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kortrijk U21 %50.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kortrijk U21 xG
2.39
Dengeli
Sporting Charleroi II xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.3
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%28.1
Çifte Şans 1X: %71.9
Çifte Şans X2: %49.7
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.2
0.5 Alt: %2.8
1.5 Üst: %90.2
1.5 Alt: %9.8
2.5 Üst: %73.8
2.5 Alt: %26.3
3.5 Üst: %53.5
3.5 Alt: %46.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.2
KG Yok
%27.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.6
1-1
%8.3
2-2
%7.0
1-2
%6.3
3-1
%6.3
2-0
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.3
İY X: %35.4
İY 2: %25.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.2
İY 0.5 Alt: %18.8
İY 1.5 Üst: %52.3
İY 1.5 Alt: %47.7
İY 2.5 Üst: %24.7
İY 2.5 Alt: %75.3
İY 3.5 Üst: %9.3
İY 3.5 Alt: %90.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.52
+
Dep
5.23
=
Toplam
11.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.8
8.5 Alt: %17.2
9.5 Üst: %73.6
9.5 Alt: %26.4
10.5 Üst: %62.7
10.5 Alt: %37.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.41 Korner (Ev: 3, Dep: 2.41)
İY 4.5 Üst: %62.8
İY 4.5 Alt: %37.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.0 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %30.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.7
Ev: 17.5 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
10.7
Ev: 6.2 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.7
21.5 Alt: %4.3
23.5 Şut Üst: %90.6
23.5 Alt: %9.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.9
7.5 Alt: %16.1
8.5 İsabetli Üst: %74.4
8.5 Alt: %25.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKortrijk U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting Charleroi II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kortrijk U21 (-0.50)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sporting Charleroi II (+0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.08
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| -1.25 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| -1.00 | @2.74 | %36.5 | %20.3 | @1.58 | %63.5 |
| -0.75 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| -0.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| 0.0 | @1.57 | %63.6 | %22.3 | @2.74 | %36.4 |
| +0.25 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +0.50 | @1.40 | %71.7 | %0.0 | @3.53 | %28.3 |
| +0.75 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +1.00 | @1.19 | %84.2 | %14.9 | @6.33 | %15.8 |
| +1.25 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.88 | %14.5 |
| +1.50 | @1.16 | %86.6 | %0.0 | @7.44 | %13.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %88.9 | %0.0 | @9.03 | %11.1 |
| +2.00 | @1.14 | %87.8 | %17.0 | @8.19 | %12.2 |
| +2.25 | @1.26 | %79.7 | %0.0 | @4.92 | %20.3 |
| +2.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +2.75 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +3.00 | @1.52 | %65.7 | %20.9 | @2.92 | %34.3 |
| +3.25 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +3.50 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.8% | 3.0% | 3.0% | 1.6% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 4.3% | 8.6% | 6.5% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.4% | 8.8% | 7.2% | 3.9% | 1.6% | 0.5% |
| 3 Gol | 4.0% | 6.5% | 5.3% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 2.2% | 3.6% | 2.9% | 1.6% | 0.7% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.6% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
Kortrijk U21 — Son 5 Maç
G
vs Lommel U21 (E)
4 - 2
G
vs Patro Eisden U21 (D)
1 - 2
B
vs Waasland-Beveren U21 (E)
1 - 1
B
vs Waasland-Beveren U21 (D)
3 - 3
M
vs Waasland-Beveren U21 (E)
1 - 3
Sporting Charleroi II — Son 5 Maç
B
vs Meux (E)
3 - 3
M
vs RWDM U21 (D)
2 - 1
G
vs Meux (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.